​Як правильно вибрати вивіску

Вивіски для магазинів, закладів та офісів – один із ключових елементів зовнішньої реклами. Від них залежить не лише увага з боку цільової аудиторії, а й позиціонування бренду. При цьому вивіска для магазину має відповідати нормативним вимогам, які встановлюють муніципальна влада. В іншому випадку її власнику може загрожувати великий штраф. До Вашої уваги вивіска державної установи доступна до замовлення за самою вигідною та недорогою ціною. 

В рамках встановлених вимог ви можете вибрати будь-які конструкції – світловий короб, об'ємну або двовимірну вивіску. Рекламне агентство "Фаворит" допомагає підібрати оптимальні види зовнішньої реклами - зв'яжіться з нами, щоб проконсультуватися з фахівцями. А поки поговоримо про види вивісок та їх основні відмінності.

Які існують типи вивісок

Рекламні вивіски розрізняються за призначенням, конструктивними особливостями, а також за матеріалами та технологіями виготовлення. Їхня оригінальність та специфіка експлуатації безпосередньо залежать від дизайну та концепції. Відзначимо найпопулярніші види вивісок та позначимо їх ключові особливості.

За конструкційними особливостями

Параметр визначає конструкцію вивіски та особливості її виготовлення. Залежно від індивідуального архітектурного рішення моделі можуть відрізнятися, але принцип створення залишається незмінним. Позначимо 4 поширені види вивісок, що відрізняються один від одного за конструкційними особливостями.

Панель-кронштейни

Зазвичай невеликі вивіски, які кріпляться до фасадів будівель, стовпів або інших опор лише однією стороною. Розташовуються перпендикулярно до поверхонь. Ці вивіски підходять для організації, закладу та магазину. Насамперед служать покажчиками та рекламою, особливо якщо розміщуються поперек руху пішохідного потоку.

Дахові установки

Широкоформатні великі вивіски, які встановлюються на дахах будівель. Мають максимально широку видимість, а тому потребують детального опрацювання дизайну. Цей вид вивісок один із найдорожчих і найпрестижніших. Його можуть дозволити собі великі магазини, автосалони, торгові центри та інші великі заклади.

Об'ємні букви

Одна із найпопулярніших технологій виробництва вивісок. Об'ємні літери можуть використовуватися як самостійно, і у поєднані із іншими елементами зовнішньої реклами. Утворюють красиві, помітні тривимірні вивіски, виділяють заклад, компанію чи магазин на тлі конкурентів.

Похожие страницы: