Як правильно вибрати наручний годинник

Як правильно вибрати наручний годинник. Для багатьох хлопців вибір правильних наручних годинників може бути трохи складним. З такою кількістю стилів і брендів на вибір, простий процес покупки нового годинника може стати заплутаним і стресовим. Вы можете заказать и купить советские часы vostok amphibian высокого качества по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат. Ось чому ми підготували це просте керівництво по годинах для чоловіків, яке допоможе вам вибрати правильні годинник, які будуть відображати вашу індивідуальність і доповнювати ваш стиль. Для своїх перших годин найкраще вибрати годинник з класним і мінімалістським дизайном. Цей вид чоловічих годинників пропонує універсальність. Їх можна носити в будь-якій ситуації або на будь-якому заході і вони будуть доповнювати будь-який ваш наряд.

Якщо ви ще не готові витрачати гроші на покупку декількох годин для різних нарядів і заходів, то покупка класних і мінімалістських годин принесе вам максимальну віддачу. Коли справа доходить до вибору правильного розміру, є одна річ, яку ви завжди повинні мати на увазі - пропорційно. Пропорція - це ключ до вибору годин, які будуть доповнювати ваш стиль і не будуть виглядати дивно на вашому зап'ясті.

Якщо ви великий чоловік з великим зап'ястям, то вам підійде годинник з великим особою. Якщо ви виберете годинник з невеликим особою, ви можете виглядати жіночно.

З іншого боку, якщо ви маленький хлопець з маленьким зап'ястям, тоді вибирайте чоловічий годинник з маленькими або тонкими циферблатами.

Як правило, вибирайте годинник з діаметром граней від 34 до 50 мм. Там дійсно не потрібно виходити за рамки 50 мм. Існує багато типів годинникових механізмів, але, взагалі кажучи, вони поділяються на дві категорії - механічні та кварцові.

Кращий спосіб дізнатися, чи є у годин кварцовий або механічний механізм, - це спостерігати за секундною стрілкою. Механічний годинник мають плавне, швидкий рух секунд. З цієї причини багато люксові бренди використовують механічні або автоматичні механізми в своєму годиннику.

Навпаки, секундна стрілка кварцових годин виробляє цокання, яке рухається раз в секунду.

Вирішувати, чи використовувати годинник з кварцовим або механічним механізмом, повністю залежить від вас.

Похожие страницы: