Як організувати тематичну вечірку

Тематична вечірка-це те свято який запам'ятається назавжди))))))))) Це спосіб скрасити сірі трудові будні, спробувати себе в новій ролі, отримати яскраві і барвисті емоції. Звичайно, домашнє свято за столом, це чудова нагода побути зі своєю сім'єю, але потім ми розуміємо, що подібні свята в спогадах, як би, зливаються в один.

  • Необходимые мелочи для проведения торжества пиратская атрибутика очень большой ассортимент пиратских шляп, бандан любых размеров и цветов, есть парики и повязки на глаз, пиратские флаги, треуголки, усы и бороды, тельняшки всех размеров начиная с маленьких и заканчивая большими, маски Вы можете купить по самым приятным и выгодным ценам

Вибір тематичних вечірок дуже великий. "Гангстери", "стиляги", "піонери", "гопники", а також історичні свята, дуже різноманітні. Сама підготовка до такого свята вже приносить радість. В інтернеті, можна знайти багато сценаріїв для таких вечірок. Не обов'язково купувати костюми, їх можна взяти в прокат. Головне, що Ваше свято запам'ятається надовго, а фотографії будуть заряджати позитивом довгі роки.

Навіщо докладати стільки зусиль для організації свята: сценарій, костюми, музика, придумування розваг, призи і т.д.? Чи не простіше просто приготувати традиційні салати, запекти м'ясо, заспівати пісню під гітару? Чому в останні кілька років все так захопилися тематичними вечірками? Невже це насправді так весело, а може просто модно?

Все просто: тематична вечірка - це спосіб відволіктися від повсякденних буднів. Всього на вечір з офісного працівника ви можете перетворитися в середньовічну красуню в довгій сукні, з багатодітної мами - в Пеппі Довгапанчоха, з директора фірми - в Буратіно. Повірте, побувавши хоча б раз на тематичну вечірку, ви запам'ятаєте це на все життя.

Як організувати тематичну вечірку

Часто організатори свята впевнені, що для організації тематичної вечірки досить запросити гостей, скажімо, в їдальню радянського зразка, і вечірка в радянському стилі готова. Насправді проведення тематичної вечірки передує довга організаційна робота, що включає в себе кілька етапів.

Вибір теми. Це одна з головних складових будь-якої тематичної вечірки. Тема може бути абсолютно будь-який: гавайська вечірка, подорожі, вечірка в стилі Чикаго, піратська вечірка і т.д.

Сценарій. Природно, він повинен відповідати темі свята. В іншому випадку навіть сама блискуча ідея приречена на провал. У сценарій зазвичай включають різні розважальні конкурси, що відповідають тематиці вечірки. За перемогу видають невеликі призи: магнітики, брелоки, цукерки і т.д.

Дизайн приміщення. Для того щоб гості перейнялися атмосферою незвичайного свята, слід подбати про різні стильних дрібницях. Для проведення вечірки в східному стилі, наприклад, відмовтеся від традиційних столів, за допомогою подушок, кальяну, ароматного чаю і східних солодощів організуйте справжні східні посиденьки.

Костюми. Однією з необхідних складових будь-якої вечірки є костюм. Іноді буває досить лише вінка з квітів або віяла, а іноді просто не обійтися без вишуканих нарядів, спеціального макіяжу і зачіски. Незалежно від теми вечірки, підбирати відповідний костюм - це ні з чим не порівнянне задоволення.

Музика є дуже важливою деталлю вечірки. Іноді музика виступає відправною точкою всіх організаційних моментів свята. Скажімо, циганські тематичні вечірки не обійдуться без пісень під гітару. А для свята в середньовічному стилі необхідна органна музика.

Меню. Страви, запропоновані на вечірці, також повинні відповідати темі. Модні сьогодні капкейкі будуть абсолютно недоречні на ретро вечірці. А на піратському святі не обійтися без рому.

Проявіть максимум фантазії, ретельно підготуйтеся до тематичної вечірці, і ваші гості будуть в захваті.

Похожие страницы: