​Як мити натяжні стелі

Як мити натяжні стелі цікавить все більше сучасних людей, так як на установку такого стельового полотна вирішується практично кожна четверта сім'я, наважився на ремонт. Рано чи пізно їм усім доведеться задуматися, як же тепер зберегти і не зіпсувати цю красу в будинку. Якщо і вас відвідали ці думки, то ми з задоволенням розповімо і покажемо на відео, як правильно мити і чистити натяжні стелі, щоб вони завжди виглядали, як нові.

  • Купить уникальные, качественные и стильные натяжные потолки спб самый большой ассортимент, подбор и индивидуальный подходом к каждому клиенту, с возможностью бесплатного вызова замерщика для расчета по самых выгодных условиях

Матеріал, який використовується для натяжних стель, недовговічний. Багато чого, звичайно, залежить від якості самого полотна, але, яким би не був стелю, його структура дуже ніжна, а тому вимагає особливо трепетного догляду.

Якщо у вашому будинку є діти, то краще не приносите в будинок пістолети з дрібними кульками або стрілами, тому як, граючи ними, залишити дірку в натяжній стелі, не складе труднощів.

При митті натяжних стель проводити експерименти, який миючий засіб більш ефективно не варто, т. К. Це загрожує плачевними наслідками для матеріалу стелі. Матеріал може навіть в деяких місцях провіснуть, посветлеть або взятися зморшками, тому для початку перед миттям стелі краще спробувати миючий засіб на невеликій ділянці поверхні: якщо після закінчення 15 хвилин з стелею не відбулося ніяких змін, можна сміливо приступати до обробки всієї поверхні.

Щоб дбайливо вимити натяжна стеля, необхідно використовувати миючі засоби, які не утворюють густу піну і в складі яких не присутні абразивні частинки. Навіть застосування звичайної харчової соди може значно порушити цілісність поверхні.

Для миття можна використовувати засіб для посуду, тільки не концентрований розчин, а піну. Перед початком цієї відповідальної процедури краще зняти всі кільця, браслети і всілякі прикраси, щоб не зачепити гладку поверхню натяжної стелі і не пошкодити його конструкцію. Піну наносимо на м'яку губку і дбайливо видаляємо забруднені ділянки натяжна поверхності.Важно пам'ятати, що для миття натяжної стелі використовувати гарячу воду не можна: можна брати тільки досить теплу, з максимальною температурою в 35 градусів.

Натяжна стеля рекомендується мити або дуже м'якою губкою, або невеликим шматком фланелевою тканини. Відмінно підійде матеріал з фіброволокна, який видалить всі забруднення з натяжної стелі і не залишить розлучень. Ці матеріали є дуже дбайливими, використовуючи їх, можна делікатно відмити натяжний полотно без пошкоджень.

Після вологого мятья стелі необхідно використовувати для поліровки суху фланелеву тканину або матеріал з фіброволокна, також можна скористатися ніжними паперовими серветками. Вони дбайливо вберуть залишки вологи з натяжної стелі і позбавлять глянцеву поверхню від розлучень.

Для більш ефективного і швидкого миття натяжних стель можна придбати спеціальні спреї, які призначені саме для натяжних поверхонь, їх без проблем можна знайти в будь-якому магазині побутової хімії. Засоби з нашатирним спиртом або гідроксидом амонію є на даний момент найбільш ефективними для миття пластикових вікон.

Похожие страницы: