​Як купити запчастини

Як купити запчастини?

Зателефонувати і вибрати один з варіантів:

Придбати товар в пункті видачі.

Безкоштовна доставка на вашу адресу (оплата при отриманні).

Приїхати в наш автосервіс і встановити запчастини.

Наш автомагазин - це великий вибір автозапчастин для автомобілів модельного ряду Фіат. Ми пропонуємо запчастини Фіат кращої якості від європейських виробників. Ціна на запчастини Fiat Вас приємно здивує, ми намагаємося підтримувати незмінно низький рівень цін. 

Якщо ви не знайшли на сайті потрібні вам автозапчастини Фіат, просто залиште заявку або зателефонуйте. Ми співпрацюємо з постачальниками запчастин Фіат, тому ми можемо гарантувати вам доставку потрібних комплектуючих вже протягом швидкого часу. Вы можете выбрать и заказать запчасти фиат дукато для Вашего авто по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Крім асортименту, в нашому магазині вас приємно вразить рівень цін. Завдяки багаторічній співпраці з дилерами і оптовим закупівлям, ми пропонуємо нашим клієнтам одні з найнижчих цін на запчастини Fiat.

Всі вибрані запчастини Ви можете отримати за вказаною Вами адресою, або забрати в пункті видачі.

Ми не підтримуємо оригінальні запчастини для автомобілів Фіат на складі. Їх Ви можете замовити з терміном поставки від 5 днів з дилерських складів, в тому числі за кордоном.

Замість оригінальних запчастин Фіат ми пропонуємо Вам якісні неоригінальні заміни провідних світових виробників.

Запчастини Фіат від нашої компанії - це рішення Ваших проблем з запчастинами. Особливості підвіски Фіат Експлуатація двигунів Фіат

Відзначимо наступні, найбільш затребувані запчастини підвіски автомобілів Фіат: Ходова частина автомобілів Фіат, в цілому, непогано витримує випробування російськими дорогами, хоча і є деякі особливості. Як приклад розглянемо підвіску популярного Fiat Albea, що збирається в Росії.

Автомобіль оснащений передньою незалежною важеля пружинною підвіскою Макферсона з телескопічними амортизаційними стійками. У конструкцію також входить стабілізатор поперечної стійкості, циліндричні пружини і нижні поперечні важелі. Стійка грає роль направляючого і гасить вертикальні коливання колеса елемента. На кузов автомобіля навантаження передається через завзятий підшипник у верхній опорі. Слід зазначити, що маточини передніх коліс розташовані на дворядних кулькових підшипниках радіально-наполегливого типу. Залежно від наявності системи антиблокування коліс, вони випускаються з магнітною смугою (для АВС) або без неї. Відсутність магнітної смуги унеможливлює роботу системи антіблокровкі, врахуйте це при покупці запчастин.

  • Важелі передні і сайлентблоки.
  • Стійки стабілізатора.
  • Амортизатори.
  • Пружини.
  • Завзяті підшипники.
  • ОПОРА двигуна.
  • Втулка стабілізатора.
  • Задня балка.
  • Маточини і підшипники маточини.
  • Похожие страницы: