Які бувають підрядні речення в англійському

Як це не дивно, але сьогодні все ще не рідкісні випадки, коли дорослому відбувся людині, професіоналу, потрібно англійська для дорослих з нуля. Це в першу чергу обумовлено системою освіти в нашій країні. У розвинених країнах Європи - в Голландії, Німеччині, країнах Скандинавії - людина вже зі школи виходить з солідним знанням і вільним володінням англійською як мовою універсальним, необхідним для кар'єри, подорожей і життя в спільній Європі. Слова «глобалізація бізнесу», «Глобальна село» - не порожні слова. Англійська - це інструмент, який необхідний для якісно іншого рівня спілкування як в повсякденному житті, так і в діловому середовищі.

Якщо ви хочете, але не можете зважитися почати вчити англійську, знайте - ви не самотні в своїх сумнівах. У навчанні дорослих є свої особливості. +

«Адже я вже дорослий!»

Дорослій людині властиво соромитися, коли він не знає або не вміє робити того, що вміють багато інших. Навику говоріння англійською може навчитися будь-яка людина - нездібних немає. Тому не варто соромитися, що ви ще не вмієте говорити по-англійськи. Причина не обов'язково в вас. Швидше за все, не в вас, а в обставинах. Починати вчитися ніколи не пізно. Чи не соромно починати вчитися, будучи дорослим. Соромно так і не почати, не навчиться, чи не заговорити.

«Адже я вже пробував!»

Багато з нас вже дійсно пробували - в школі, в університеті, на курсах, самостійно. В результаті, ви як і раніше не говорите або не кажіть так вільно, як хотілося б. З властивою всім нам самокритичністю ми думаємо, що причина в нас. Тобто справа, швидше за все, в тому, що вас вчили граматиці і перекладу, а також листа, а ще ви зубрили горезвісні «топіки». А може, в школі був французький, а в інституті «англійка» ставила залік за громадські роботи з прибирання території та збір макулатури. Так що не варто посипати голову попелом і применшувати своїх здібностей до навчання.

«Адже я вже зовсім не той, що раніше!»

Так можливо. Наш мозок не так рухливий, як у першокласника, та й з часом біда - робота, дім, робота. Людина змінюється, дорослішає, - і це добре. Пам'ятайте про головне: доросла людина здатна ставити собі чіткі завдання і прагнути до їх виконання в оптимальні терміни. Саме у дорослого є найголовніша складова успішного навчання - мотивація.

Похожие страницы: