Як брати кредит на розвиток бізнесу?

Чи плануєте зайнятися розширенням існуючого бізнесу? Або шукаєте кредит на відкриття бізнесу?

На сегодняшний день можно взять кредити на карту. Благодаря кредитам на карту онлайн экономится ваше время.

Ваш перший крок - це якісний грамотний бізнес-план. Даний документ - основний фактор у процесі прийняття банком рішення за вашою заявкою. Чому?

Тому що кредит на бізнес - спочатку ризикований позику для банку, і бізнес-план - це, в першу чергу, причина вашого звернення за позикою, а в другу - ваші дії з фінансами, а також можливі терміни погашення цієї позики.

Кожен підприємець повинен пам'ятати, що звертаючись за позикою на бізнес в банк, він фактично продає свій бізнес-план. І, як, втім, в будь-якій угоді, необхідно знати про потреби «покупця». Яка головна мета банку кредитора, що здійснює кредитування бізнесу?

Одержування максимального прибутку через процентні ставки.

Мінімізація ризиків неповернення позики.

Тобто, два цих чинника повинні стати визначальними для бізнесмена і відображеними в бізнес-плані.

Найбільша ідеальна ситуація для банків - кредит для малого бізнесу фірмі, яка існує на ринку довгий час, і має стабільний дохід. Але, за статистикою, саме такі фірми в позиках потреби не мають. А найбільш поширеними випадками оформлення такої позики є:

-Відкриття нового бізнесу з нуля.

-Розширення (розвиток, розгалуження) вже наявного бізнесу.

У цих випадках позики традиційно видаються при дотриманні головної вимоги - наявності фінансових резервів або застави у бізнесмена.

Похожие страницы: