​Виготовлення виробів і зовнішньої реклами

Виготовлення виробів і зовнішньої реклами з оргскла і пластика. Стійки-буклетніци підлогові

Підлогові стійки, газетніци або буклетніци призначені для компактного і естетичного розміщення друкованої продукції. К Вашему вниманию стойка напольная доступна к заказу по самой выгодной и не дорогой цене. Ми пропонуємо газетніци розраховані як на один вид продукції так і на кілька видів (кілька ярусів розміщення). Вироби виконуються індивідуально за Вашими замовленнями або на основі наявних зразків.

При необхідності на вироби методом шовкографії можуть бути нанесені Ваш логотип або будь-яка інша інформація.

Буклетници - це стійки для розміщення рекламних та поліграфічних матеріалів. У нашому асортименті представлені всі основні види буклетниц, від стаціонарних до складних і мобільних. Наш асортимент дозволить підібрати оптимальну конструкцію буклетніци Додайте буклетницу там, де є ваші потенційні клієнти Стійкі і надійні Невелика вага Зручна транспортування

Як зберігати До ваших послуг стильний чемоданчик, сумка або маленький тубус з м'якими кишенями. Всі підлогові буклетніци неразборного типу є компромісом між компактністю і кількістю кишень для роздаткового матеріалу. Серед них є як результати дизайнерського мистецтва, так і прості утилітарні форми. Кишені і полки стаціонарних стійок можуть бути виконані з різних матеріалів і мати різні розміри: формат А4 формат А5 формат А6 формат 1 / 3А4 дротові акрилові Однією з цікавих особливостей виставкових виробів є наявність у деяких моделей компактного світильника для додаткового залучення уваги аудиторії. Матеріали, з яких створені буклетніци Всі стаціонарні стійки (підставки) для друкованої продукції мають достатню міцність, тому що зроблені з металу. У мобільних варіантах, крім металу, використовуються також елементи з деревини і пластика для додання більш презентабельного зовнішнього вигляду. Використання на виставках Ми рекомендуємо використовувати стійки під буклети незалежно від того, мобільна Чи є у вас виставкова експозиція або ексклюзивний виставковий стенд. Рекламні стійки з роздатковим матеріалом, розташовані в просторі вашої виставки або презентації, дозволять вашої цільової аудиторії відчувати себе більш комфортно при знайомстві з вашою компанією або брендом, який ви рекламуєте.

Похожие страницы: