Вибираємо утеплювач: мінеральна вата або керамзит?

Натуральний і екологічний керамзит

Матеріал керамзит має такі властивості: сипкість, пористість, легкість, що не піддається механічним і температурним пошкоджень. Складається в основному з спеціальних глиняних порід, що містять кварц. Керамзит поділяють за габаритами на пісок, щебінь і гравій. Гарними якісними характеристиками вважається висока насипна щільність і велику кількість пір. Матеріал має цілком доступну ціну.

В нашем магазине купить минеральную вату вы можете быстро и по выгодной цене.

Під час використання керамзит має хороші показники:

сипкість. Це дозволяє наповнити утеплювачем будь-які форми;

вологостійкість;

надійність і міцність;

звуконепроникність;

висока теплоізоляція.

Утеплювати цим матеріалом можна стіни, підлоги, покрівель і навіть підвали.

Довговічна мінеральна вата

Даний матеріал виготовляють з мінеральних вуглецевих сплавів і металевих відходів. Мінеральній ваті характерна довговічність, стійкість до вогню і швидкий монтаж. Випускається у вигляді матів, рулонів і плит різних розмірів. Для дерев'яного будинку даний матеріал особливо цінний в зв'язку з його повітропроникністю. Під час експлуатації мінеральна вата не береться деформації незалежно від температури, добре звукоїзоліруєт приміщення, плюс має прийнятну ціну.

Але у даного матеріалу є вагомі недоліки - нестійкий до вологи, не екологічний, неміцний. Їх можна усунути, застосовуючи спеціальні технології. Внутрішня сторона вимагає покриття фолігірованним поліетиленом, щоб створити стійкість до вологи. Шви на кордонах утеплювача слід герметизувати спеціальної металізованої клейкою стрічкою.

Ще один нюанс, який варто врахувати при утепленні підлоги, підведення висоти мінеральної вати після укладання на 50 мм. Тому при виборі мінеральної вати для утеплення обов'язково точно дотримуйтесь процес.

Що ж краще?

Обидва матеріали хороші як утеплювачі. При виборі керуйтеся конкретними будівельними умовами, технічними і фінансовими можливостями. А краще - використовуйте ці матеріали в комбінації.

Похожие страницы: