ВИБИРАЄМО ПРОФНАСТИЛ ДЛЯ ДАХУ

Як правильно вибрати профнастил для даху? Від чого саме залежить вибір? Як купити якісний матеріал, не прогадати з рішенням? Ця стаття створена спеціально для тих, хто зараз перебуває в пошуках, але поки не знайшов найкращий варіант. Давайте розберемося з усіма тонкощами покупки разом!

ЧОМУ САМЕ ПРОФНАСТИЛ? ЗА ЯКИМИ ПРИЧИН ВІН ТАК ПОПУЛЯРНИЙ?

Профнастил - матеріал, який відрізняється доступною ціною, має компактний вага (тому не дає навантаження на фундамент будівлі), легко і просто встановлюється. Вам навіть не потрібно запрошувати для цього бригаду досвідчених майстрів: використовуйте добірні елементи і комплектуючі. Але не будь-який матеріал підійде для облаштування вашої покрівлі. Ви ж не хочете, щоб він «проломився» під потоком граду? Або «проіржавів» вже через кілька місяців використання? Або утворив діру через падіння великої гілки з сусіднього дерева?

Все интересные и главные события страны собраны на портале Новости дня и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

ЯКІ МАРКИ профнастилу ІСНУЮТЬ?

Вибираємо профнастил для кришіПроізводітелі створили систему маркувань, завдяки яким покупець не заплутається в виборі відповідного варіанту. Маркування дозволяє визначити технічні характеристики, особливості експлуатації, щільність і надійність матеріалу.

«К». Цією буквою позначаються всі листи, створені для облаштування покрівлі житлових будинків, деяких комерційних і промислових об'єктів. Якщо ви бачите матеріал з таким маркуванням, сміливо можете оформляти своє замовлення.

«Н». За цією літерою ховаються матеріали, які підходять для облаштування несучих конструкцій. такий профнастил можна використовувати при створенні покрівлі, а також при обладнанні перегородок і несучих конструкцій. Якщо ви хотіли знайти оптимальний варіант для заміського будинку, то рекомендуємо Н57, Н75 або ж Н114. Зазначені поруч з буквою «Н» цифри необхідні для того, щоб ви знали висоту хвилі в міліметрах. Наприклад, «Н57» позначає, що перед нами несучий профнастил з висотою хвилі в 57 мм (або 5,7 см); «Н75» говорить про те, що висота хвилі становить 75 мм; «Н114» - що 114 мм.

«С». Якщо вам пропонують покрити житловий будинок профнастилом з маркуванням «З», не вірте! У матеріалу слабкі ребра жорсткості, тому дах швидко стане непридатною для використання, потребують ремонту. Профнастил з 21 або З20 можна використовувати хіба що для облаштування господарської будівлі або сараю.

«НС». Вважається універсальним рішенням, адже за цією абревіатурою ховаються відразу 2 види матеріалу: несучий та стіновий.

До речі, зверніть увагу на профнастил мп 20. Він зарекомендував себе як надійний і функціонального рішення для заміського будинку або окремих господарських будівель. Але на цьому наші рекомендації не закінчилися: вибираємо профнастил для даху далі і шукаємо відповідні рішення.

Похожие страницы: