Вибираємо пінопласт для будівельних робіт

Пінопласт використовують в різних сферах життя. Це може бути пакувальна продукція, будівельні технології, рибалка і багато іншого. В цілому даний матеріал відноситься до групи продукції оздоблення, і широко затребуваний в будівництві в рамках забезпечення тепло- і звукоізоляції.

Купить по выгодной цене пенопласт Днепропетровск Вы можете на нашем сайте.

Класифікація та призначення

В рамках виготовлення пінопласту, виділяють 2 групи, кожна з яких має власні характеристиками і перевагами.

Безпресовим пінопласт має характерну зовнішність, завдяки чому його можна визначити візуально. Його виготовляють під дією високих температур, за рахунок спікання гранул. Такий пінопласт схильний до крошенію, і як правило, застосовується в пакувальних цілях.

Пресовий пінопласт має більш однорідну і щільну структуру, і не володіє схильністю до крошенію. Його виготовляють шляхом з'єднання / змішування гранул в умовах високих температур. Крім того, в готовий склад також домішують особливий вспенівающий агент, що забезпечує надійність і зносостійкість.

До переваг можна віднести:

Універсальність. Ефективний для застосування в якості утеплювального матеріалу для підлоги, стель, теплоізоляції стін, і іншого виду конструкцій.

Легкість монтажу . В цілому, пінопласт виготовляють у вигляді різноформатних аркушів, що мають обрану товщину. При такому підході, панелі можна застосовувати для утеплення, а їх фіксацію допускається проводити за рахунок механічних кріпильних елементів, або спеціального клею.

Температурний захист . При використанні пінопласту, в приміщенні можна створити власний мікроклімат. Уточнимо, структура продукту дозволяє зберігати має тепло взимку, а також не допускати вивітрювання прохолоди влітку.

Безпека. Сировина не виділяє їдких і шкідливих речовин в повітря, а також є непридатним для життя і розвитку шкідників.

Похожие страницы: