Вибираємо каналізаційні труби ПВХ для зовнішньої каналізації

Зовнішня каналізація сильно відрізняється від внутрішньої системи. Вибір матеріалу повинен відповідати технічним характеристикам, заданої конструкції, терміну експлуатації. Важливий елемент комфорту повинен служити честю і правдою довгі літа. Проектування включає в себе фази установки з дотриманням якості конструкції.

Купить все для канализации вы сможете на нашем сайте.

Помилки не допустимі ні в розрахунках, ні в виборі матеріалів. Сучасні матеріали, з яких виготовляються труби, об'єднують всі необхідні вимоги по монтажу:

жорсткість;

нахил;

температурна стійкість;

стійкість до корозії, пошкоджень.

Основні претензії до матеріалу

Застосування ПВХ-труб Існують деякі правила (положення) монтажу зовнішньої системи каналізаційних труб, вимога яких повинні дотримуватися. Звід правил включає в себе (параметри):

протяжність;

особливості, пов'язані з кліматом;

Об `єм;

інші особливості.

Використовують труби з підвищеною міцністю, що не піддаються деформації, при тиску, що осаджується, грунту, не втрачаючи герметичності. Стінки труб не піддаються впливу, зміни первинних параметрів, взаємодіючи зі стічними водами, що містять хімічні речовини. Геометрія не змінюється при різких змінах температури, не стискується, що не розширюється. Елементи, що з'єднують труби між собою, повинні враховувати технічні зміни параметрів. Внутрішні стінки з повішеною гладкістю, без шорсткостей, для легкого ковзання відходів. Таке покриття зменшує можливість засмічення.

види труб

Всім відомо, що каналізацію, яку прокладали наші діди, була з чавунних труб. Цей матеріал крихкий, має безліч недоліків, звідси і технічні проблеми, часті ремонти. Появи труб з полімерних матеріалів, дозволило поглянути на звичні речі під іншим кутом.

Полімерні труби (використовуваний матеріал):

ПВХ;

поліетилен;

поліпропілен.

ПВХ труби (ПВХ) набрали популярність за короткий період, з моменту появи на ринку, завдяки своїм технологічним перевагам.

Труби ПВХ для зовнішньої каналізації Зовнішні труби ПВХ пофарбовані в темно оранжевий колір, не помилитеся. Виготовляються різних діаметрів, сполучна частина розтрубна (самий часто використовуваний вид), використовують гумові кільця в якості ущільнювача герметизації. Правилом такого способу є різноспрямованість потоків. Існують інші способи з'єднання: клейове з'єднання, муфтами, фланцями. Деякі види відносять до нерозбірним методам з'єднання, демонтувати можна тільки вирізавши ділянку, що потрібно врахувати. Збірка на клейовий основі - найміцніша, вважається.

Звернути увагу треба на структуру:

одношарова структура - непластичною труби ПВХ;

тришарова структура - зовнішній шар жорсткий, захисна функція, внутрішні шари спінені.

Класифікують труби по глибині укладання:

«L» - глибина до 2 метрів;

«N» - до 6 метрів;

«S» - до 8 метрів глибини.

Також особливостями для вибору потрібної труби стануть:

довжина;

діаметр (зовнішній, внутрішній);

товщина стінок.

Автономна каналізація Виготовлення труб проходить за світовими стандартами. Бездоганне перевага:

співвідношення ціни, якості. На ринку за ціною найдоступніший варіант;

зручність монтажних робіт, не вимагає особливого інструмента, теж дозволяє заощадити, ремонтні роботи, демонтаж (при необхідності перенести систему) прості;

зібрати можна будь-яку конфігурацію;

стійкість до всіх зовнішніх подразників (температурним, хімічним);

абсолютно гладка внутрішня поверхня;

міцні стінки, витримують восьмиметрове тиск грунту;

асортиментний ряд основних і допоміжних елементів;

мала питома вага, легке транспортування;

термін служби до 50 років.

Похожие страницы: