Весільна флористика: про що потрібно знати нареченій?

У весільній флористиці є свої деталі і нюанси, про які навіть не підозрюють багато наречених. Ми зібрали для вас поради від професійних флористів, які допоможуть не допустити поширених помилок і побудувати продуктивні відносини з підрядником.

Мы предлагаем свои услуги в сфере свадебная флористика и декор, наши профессионалы делают свою работу качество и по выгодной цене.

Визначте свій бюджет

Ще на стадії вибору флориста визначте для себе суму, яку готові витратити на його послуги. По-перше, так ви відразу зможете виключити тих підрядників, які не вписуються в рамки вашого бюджету, і уникнути марної трати часу - і свого, і чужого.

По-друге, нареченої часто вже не порівнюють свої бажання з передбачуваним бюджетом. Перш ніж взятися за замовлення, флорист повинен бути впевнений, що його можна виконати в рамках певної суми. Якщо це проблематично, він запропонує інші варіанти або іншого підрядника - не всі готові працювати з малобюджетними замовленнями, вимоги до яких трохи завищені.

Якщо ж флорист взявся за роботу, він завжди підкаже, як можна зменшити витрати і чим замінити дорогі несезонні квіти, щоб вичавити максимум з бюджету і виправдати очікування нареченої на все 100%.

Відсутність квітів - це не завжди дешево

Довгі гірлянди із зелені, що прикрашають стіл, спинки стільців або навіть весільну арку, користуються популярністю у молодят. Таке оформлення на перший погляд здається більш бюджетним, ніж композиції з використанням кольорів.

Але мало хто замислюється, скільки рослин і часу йде на створення таких гірлянд, яка це кропітка і трудомістка робота. Тому не дивуйтеся, що їх ціна нітрохи не менше квіткового декору і не знецінюйте старання флориста, який старанно трудиться над створенням справжньої краси для вашого свята.

Будьте лояльні при виборі палітри

Свято, оформлений в єдиній кольоровій стилістиці, виглядає дійсно гармонійно і стильно, а колірна схема - відмінний орієнтир для весільних дизайнерів, декораторів та флористів. Але коли справа стосується природних матеріалів, позначити якийсь конкретний відтінок дуже проблематично.

Один і той же сорт квітів може відрізнятися відтінком в різних партіях, тому варто допускати деякі відмінності в кольорі. Звичайно, флорист постарається не відходити від заявленої палітри і не замінить блакитний рожевим, але не обмежуйте його в виборі відтінків в рамках одного спектра.

Довіряйте своїм флориста

«Зробіть мені точь-в-точь, як на цій картинці», - флористи чують цю фразу, напевно, кожен день. Але чому б вам не прислухатися до думки професіонала? Якщо ви вже вибрали підрядника, довіряйте його досвіду і почуттю смаку.

Флорист - творча особистість, і він готовий запропонувати вам щось більше, ніж просто копію чужого весілля.

Звичайно, він прислухається до ваших побажань, врахує стилістику весілля, але при цьому зробить ваше торжество дійсно унікальним і неповторним.

Похожие страницы: