Вінниця займає найнижче місце по злочинності.

Тепер трохи про порівняння з іншими туристичними варіантами. Як я вже писала, тут можна відпочити від метушні і шаленого ритму великих міст. Але тут зовсім ні тиха заводь, в якій хочеться вити від нудьги. Залежно від мети візиту, кожен турист, починаючи від самого маленького і закінчуючи досвідченим аксакалом, зможе розвагу до смаку. У місті є варіанти і активного, і спокійного відпочинку. Важливим плюсом поїздки до Вінниці є відносна цінова доступність. Ціни в місті відчутно відрізняються від тих, які є в великих містах. Тобто, гаманець в результаті буде не сильно спустошений, і за досить символічну плату буде можливість приємно провести дозвілля.

Все интересные и главные события в Виннице собраны на портале vinnytsia.eu и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Мінусом для тих, Вінниця займає найнижче місце по злочинності. Але і зовсім відключати почуття самозбереження не варто - нагляд за особистими речами в нагоді в будь-якому випадку. Дівчатам слід мати на увазі, що тут багато іноземних студентів, які відрізняються своїм палким темпераментом. Вирушаючи сюди поодинці, не варто піддаватися на провокації. А ще краще - взяти з собою напарника / напарницю, тим самим подвоївши кількість приємних емоцій.

Підсумок моєї розповіді один - Вінниця безумовно варта уваги туристів. І я ні крапельки не боюся, що хтось після прочитання зважитися приїхати і виявиться незадоволений своїм вибором. Тому що, це просто нереально. Головне, запастися правильним настроєм і сміливо вирушати в дорогу. Бажаю кожному, хто відвідає Вінницю приємного проведення часу і тільки радісних переживань!

Похожие страницы: