Утеплення фасаду пінополістиролом перед облицюванням

У нашій країні утеплення фасаду пінополістиролом практикується досить давно, і цей метод не втрачає своєї актуальності і зараз. Це матеріал використовується для утеплення, як житлових, так і промислових об'єктів і вигідно виділяється наступними властивостями:

Відмінні теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості. Безліч внутрішніх пір визначать вкрай низьку теплопровідність пінополістиролу. Навіть невеликий його шар ефективно затримує тепло протягом тривалого часу.

Интимные фото в хорошем качестве смотрю здесь на сайте, тут можно найти фото на любой вкус, что очень удобно.

Низька вартість. Дешева сировина і масове виробництво роблять готовий продукт одним з найдешевших у своєму класі.

Технологічність. Даний матеріал легко ріжеться вручну навіть найпростішими інструментами.

Простота монтажу. Кріплення до фасаду може здійснюватися різними способами, але всі вони є простими у виконанні. Виробляється, як проміжний етап при облицюванні фасадів будинків .

Стійкість до дії цвілі, грибків і мікроорганізмів. Він не приваблює гризунів і комах.

Довгий термін служби навіть в умовах постійного нагрівання та охолодження. Очікуваний термін служби прошарку з пінополістиролу складає від п'ятдесяти років і більше, в залежності від умов експлуатації.

Можливість протипожежних виконань, що містять вуглекислий газ.

Утеплення стін в Твері є часом необхідним. Різкі перепади температури і значні холоду вимагають відповідного облаштування житлових і робочих приміщень. Пінополістирол є одним з лідерів в даній області. Альтернативні варіанти так само мають свої переваги і недоліки, і ідеального рішення не існує.

Технічна сторона питання

Утеплення фасаду пінополістиролом має ряд аспектів.

По-перше, такий шар не повинен бути зовнішнім - потрібна додаткова облицювання фасаду у вигляді будь-яких панелей. Причина не тільки в непривабливому зовнішньому вигляді, але і в схильності до поглинання вологи. Крім того, пінополістирол схильний до руйнування від розчинів солей і лугів.

Монтаж фасадів можна розділити на кілька етапів

Підготовка стіни: видалення старого покриття, виправлення значних нерівностей (перепади в кілька сантиметрів можна залишити), грунтовка.

Установка рівня, який буде орієнтиром для установки плит і додатковою опорою для них. Після завершення робіт він видаляється.

Попереднє шорсткування матеріалу, для кращого його зчеплення з клеєм і фасадом.

Нанесення спеціального клею.

Установка. Іноді потрібне додаткове механічне кріплення.

Закладення стиків. При декількох шарах утеплення, плити кладуться таким чином, щоб їх стики знаходилися в різних місцях.

Подальша обробка.

Утеплення фасаду пінополістиролом проводиться швидко і серйозних труднощів не представляє. Залучення професійних будівельників бажано, коли мова йде про великі обсяги або про роботу на висоті.

Похожие страницы: