У вас ремонт? Сантехніку якого класу вибрати?

Велика кількість товарів на ринку ускладнює вибір покупця, особливо недосвідченого. Тому, вирушаючи в магазин сантехніки, йому не завадило б для початку, придбати елементарний багаж знань про товари цієї категорії, зважити фінансові можливості і попередньо визначити, який класності сантехніку будете шукати. Так ви зможете заощадити час і точно не підете з магазину без покупки.

Профессиональный сантехник Киев по выгодной цене.

Сантехніка супер-економ клас.

Дешева сантехніка має дуже непоганий, часом навіть чудовий зовнішній вигляд, в тому числі і китайська. Тільки ось покриття зі змішувачів швиденько здирають, вимагають частого ремонту і заміни. Років через два від європейського лиску не залишиться і сліду.

Причина цього явища проста. Сантехніку цього класу випускають з пресованого порошку не найкращої якості. А оскільки обладнання для ванної купується не на рік-два, то варто задуматися варто витрачати незначні кошти на товари такої якості.

Сантехніка економ-клас.

Продукцію економ-класу пропонують російські виробники. Ринок диктує певні умови, змушує виробників конкурувати. Російська продукція потихеньку стала додавати в якості, підтягуватися до світових стандартів.

Зокрема, наші виробники навчилися випуску унітазів, які забезпечені вертикальними стінками чаші. За такими унітазами легше доглядати, в них не застоюється вода і не утворюється іржава пляма. Але поки наша сантехніка не відрізняється пристойним дизайном. Та й якість, на жаль, не на висоті.

раковинаВітчизняні раковини через нетривалий час покриваються сіточкою з тріщин, при частій зміні холодної води на гарячу.

У європейських меблів для ванної поверхню повністю заливається водостійким покриттям. Російські виробники економлять на заливці стиків, в результаті меблі починає поступово розбухати.

Сантехніка бізнес-клас.

змішувачПостачальники цієї сантехніки в основному європейські країни, наприклад, Чехія, Словенія, Польща, Румунія. Їй властиво пристойну якість і прийнятний дизайн.

Бачки унітазів, які вони випускаю, безшумно наповнюються водою. Є моделі, у яких ховається комунікація і вони забезпечені системою глибокого зливу.

Ці безперечні переваги привертають увагу покупця, тому що забезпечують моделям гарний дизайн і простоту їх чищення. Така сантехніка забезпечується кнопковим зливом (звичайним або подвійним).

У ванн бізнес-класу стандартний, стереотипний вигляд. Якістю ж від економ-класу вони виділяються в кращу сторону. Вони оснащені конструктивними ускладненнями, наприклад підголівниками, простий гідромасажною системою.

Сантехніка еліт-клас.

Виробники кращої сантехніки німці та італійці. Їх сантехніка коштує досить дорого навіть, якщо не відрізняється від бюджетної моделі великим набором функцій, тому що бренд забезпечує її гарантовану якість. Їх сантехніка представлена різноманітністю кольорових гам.

Дизайн елітної сантехніки та меблів різноманітний. Вона виконується в традиційному класичному стилі і не відстає від авангардних тенденцій моди.

До її відмінних характеристик відносяться незвичайні дизайнерські рішення, достаток і пишність декоративних прикрас. Вона незвично виглядає в ванних кімнатах, розширює їх функціональні можливості, надає їм комфортабельний вид.

Презентабельний дизайн не єдина перевага елітної сантехніки. Лідируючі компанії не скупляться на якість матеріалів, з яких виробляють свою сантехніку.

Наприклад, у виробництві раковин часто використовується довговічний фарфор, у якого мінімальна пориста структура. На відміну від фаянсу він без праці чиститься і миється, не затримує запахи, тривало зберігає первинний вигляд. Ця сантехніка має антибактеріальні властивості за рахунок введення в її склад срібла.

Для виготовлення сантехніки використовується фаянс, обпікає по новоспеченої німецькою технологією, яка значимо покращує його властивості. Завдяки цій технології знижується його пористість, полегшується видалення забруднень, він служить довше.

Біда елітної сантехніки полягає в тому, що вона погано адаптується в наших умовах. Наприклад, сказати німецькі змішувачі, власники найвищої якості, виходять з експлуатації без оснащення спеціальними фільтрами через 2 роки. Наша вода для них просто згубна.

Простому споживачеві важливо пам'ятати про те, що відрізнити фарфор від фаянсу вкрай складно, в силу того, що вони покриті якісною глазур'ю. Недобросовісні продавці з легкістю можуть видати китайську сантехніку за італійську або німецьку.

Похожие страницы: