Стелі в будинку з дерева

Дерев'яний будинок, несе в собі природну красу. Якщо для його стін використовувалися заводські колоди або брус, то він не потребує додаткової обробки. Дерево дуже гарний матеріал зі своєю неповторною структурою, екологічно чистий, що володіє природною вентиляцією. Тому дуже важливо, щоб в будинку збереглися ці властивості після влаштування підлог і стель.

На нашем портале Новые ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» в Броварах: что можно узнать о качестве, ценах и особенностях жилья в отзывах инвесторов, все это читайте в статьях.

Найкраще для обробки стелі будинку з дерева підійдуть дерев'яні рейки. Їх можна зробити на замовлення або купити готові, вони можуть бути виконані з різних порід дерева. Якщо поверхня рейок шорстка, то її ошкурівать за допомогою наждачного паперу. Це слід зробити до того, як покривати вагонкою стелю. Рейки обов'язково прибиваються до решетування, при цьому цвяхи забиваються так, щоб не було видно капелюшків. Коли вагонка повністю прибита, стеля тонують і покривають лаком. На будівельному ринку великий вибір евровагонки, що дозволяє вибирати матеріал будь-якого розміру і певного профілю. Для фарбування стелі треба використовувати тільки водорозчинні фарби, щоб не порушувати природну вентиляцію. Олійні фарби не сприяють проходженню повітря, через що дерево псується.

Замість дерева можна використовувати і інші варіанти обробки стелі. Оригінальний варіант обробки будинку з натуральних матеріалів - альфрейная обробка (розпис). Застосувавши таку техніку, можна внести свою родзинку в інтер'єр будинку, реалізувати найнесподіваніші фантазії. Розпис не обов'язково наносити на всю стелю, досить нанести на невеликі його ділянки.

Часто для дерев'яних будинків використовується стелю підшивання. Він кріпиться безпосередньо до чорнової стелі, іноді за допомогою невеликих брусків. Підшивання стелі відрізняються своєю оригінальністю, вони можуть бути оформлені будь-яким орнаментом і можна гарантувати, що іншого такого стелі немає ніде в світі, так як він створений тільки для вас.

Популярністю для будинків з дерева користується стелю з гіпсокартону завдяки своїй екологічності, рівною стельової поверхні, можливістю фарбування і обклеювання шпалерами, при цьому не втрачається основна властивість дерева - природна вентиляція. Щоб стеля з гіпсокартону прослужив довго, його слід кріпити ні до балок або чорновому стелі, а до залізного каркасу, тоді він буде незалежний від деформації дерева. За такою стелею легко доглядати. Оновлювати покриття треба раз в 2-6 років.

Якщо будинок потребує світлі, то можна зробити традиційний стеля білого кольору, застосувавши штукатурний варіант. В даний час в будинках рідко штукатурять стелю, а ось в старих будівлях такий варіант зустрічається часто. Штукатурку наносять на сітку з тонких рейок (дранку). Завдяки такому нанесення штукатурка міцна, не тріскається і не відколюється.

Часто робиться змішаний варіант обробки з гіпсокартону, штукатурки і дерев'яних балок. Це дає можливість зробити акцент на натуральності, крім того, від поверхні більше відбивається світла. Оригінальним видом декоративного стелі є обробка за допомогою мотузки, якщо обробка виконана правильно, то приміщення буде виділятися своєю естетичністю і індивідуальністю.

Найекономічнішим варіантом є стеля з пластикових панелей, їх легко придбати і вони не вимагають фарбування. Панелі можуть бути різного розміру, глянцевими або матовими. Стельові панелі мають невелику вагу і прості при монтуванні, тому для їх пристрою не треба мати спеціальних знань, і стелю можна зробити своїми руками. Вони можуть бути різного забарвлення під фактуру мармуру, дерева та ін. Особливу увагу треба приділити дерев'яним кріпленням під стельові панелі, їх треба обробити протипожежними складами, проводку необхідно добре ізолювати і помістити в спеціальні негорючі трубки або короба.

Найпростішим варіантом стельового покриття є використання плиток полістиролу. Вони нагадують пінопласт, але мають дрібнозернисту структуру. Плитка може бути різної фактури: гладкою і рельєфною, а також відрізнятися кольором і орнаментом. Плитка приклеюється спеціальним клеєм на листи ДВП, які кріпляться на чорновий стелю. Вона не вигоряє на сонці, не деформується, легка і дешева. За покриттям легко доглядати досить його вимити і витерти.

Загалом, в дерев'яному будинку стелю можна виконувати з будь-яких матеріалів, крім тих, які перешкоджають вентиляції, так як, в цьому випадку, буде псуватися дерево. Важливо, щоб весь інтер'єр виглядав гармонійно і створював домашній затишок.

Похожие страницы: