Смачний шашлик вдома

Електрошашличніца- це можливість приготувати шашлик в домашніх умовах, без вугілля, мангала і в найкоротший термін. Згадайте, скільки потрібно сил і часу, щоб отримати достатній жар від вугілля? Електрошашличниця нагрівається до максимальної температури вже через п'ять хвилин після включення і всього за 15-20 хв. приготує кілограмову порцію смачної страви, нічим не гірше, ніж в мангалі з вугіллям. При цьому м'ясо не підгорить - система автоматично повертає шампури два рази в хвилину. Деталі шашлишніци виготовлені з харчового алюмінію, їх легко мити після використання.

Компактний за габаритами прилад впишеться навіть в невелику кухню.С її допомогою ви приготуєте апетитні шашлики прямо у себе вдома. Для цього буде потрібно тільки замаринувати м'ясо, нанизати його на шампур і включити Електрошашличниця в сеть.Во уникнути бризок і для зменшення втрат тепла зверху надівається захисний кожух, а весь утворився під час смаження жир стікає в спеціальні ємності, розташовані під кожним шампуром

Практично всі електрошашличниці схожі один на одного, тому вибрати кращу непросто. Ми віддали перевагу перевіреним часом моделям, зробленим з нержавіючої сталі. Також ми вибирали ті з них, у яких нагрівальний елемент знаходиться переважно в центрі, що сприяє рівномірному просмажуванню м'яса. І, звичайно, звертали увагу, в основному, на вітчизняні моделі, які відмінно зарекомендували себе у покупателя.Простая, але дуже зручна модель для приготування шашлику в домашніх умовах. Працює від мережі. Нагрівальний елемент розташований в центрі, навколо нього - 5 шампурів, під час приготування обертових автоматично, що дозволяє швидко приготувати соковиті, добре прожарені шматочки м'яса. Шампури розташовані вертикально, внизу кожного з них знаходиться піддон для стікання жиру. Зовні прилад обгороджений знімними захисними дверцятами, що закриваються за допомогою магнітного замку.

Похожие страницы: