Сила білка

Дієти з високим вмістом білка і низьким вмістом вуглеводів - найгарячіша річ після нарізаного стейка з боків, і кожен маркетолог в відомої всесвіту, здається, хоче шматок білкового пирога.
Бодібілдери хапають, хапають і ковтають протеїнові коктейлі. Люди, які сидять на дієті, поглинають протеїнові батончики (і уникають макаронних виробів) в надії на швидку втрату ваги. Вы можете узнать много полезной информации для мужчин на портале site for men в удобное для вас время.
сила білка 
Це легко зрозуміти хвилювання. Білок є важливим компонентом кожної клітини в організмі. Волосся і нігті в основному зроблені з білка. Ваше тіло використовує білок для створення і відновлення тканин. Ви також використовуєте білок для виробництва ферментів, гормонів та інших хімічних речовин організму. Білок є важливим будівельним матеріалом для кісток, м'язів, хрящів, шкіри і крові.
Поряд з жиром і вуглеводами, білок є «макроелементом», тобто організм потребує відносно великих кількостях. Вітаміни та мінерали, які необхідні тільки в невеликих кількостях, називаються «мікроелементами». Але, на відміну від жирів і вуглеводів, організм не накопичує білок і, отже, не має резервуара, щоб використовувати його, коли йому потрібно нове харчування. Таким чином, ви можете припустити, що рішення полягає в тому, щоб їсти білок протягом всього дня. Не так швидко, кажуть дієтологи.
Правда в тому, що нам потрібно менше загального білка, як ви думаєте. Але ми все могли б отримати вигоду з отримання більшої кількості білка з кращих джерел їжі.
Скільки білка досить?
Ми всі чули міф про те, що додатковий білок створює більше м'язів. Фактично, єдиний спосіб наростити м'язову масу - це вправи. Тіло потребує невеликої кількості білка, щоб нормально функціонувати. Додатковий білок не дає вам додаткову силу. Хлопчики-підлітки і активні чоловіки можуть отримувати весь необхідний білок з трьох щоденних порцій в цілому сім унцій.
Для дітей у віці від 2 до 6 років, більшості жінок і деяких літніх людей уряд рекомендує дві щоденні порції в цілому п'ять унцій.
Для дітей старшого віку, дівчаток-підлітків, активних жінок і більшості чоловіків в рекомендаціях надано дві порції в день, що в цілому становить шість унцій.
Похожие страницы: