Що таке дзеркальне панно

Дзеркальне панно - це креативний декоративний елемент, який був придуманий у Франції. Воно робить кімнату візуально просторіше і більше. На відміну від звичайного гравірованого дзеркала панно складається з декількох сегментів. При цьому кожен окремий сегмент відділяється від інших за рахунок рамок або окантовки. Дзеркальні елементи, які використовуються в панно, можуть бути однакової форми, а можуть відрізнятися за розмірами, формою або кольором.

Заказать зеркальные панно любой сложности вы можете обратившись в компанию «ALMETA — GROUP».

Переваги використання дзеркального панно

Панно зі шматочків дзеркал - це універсальний предмет інтер'єру, який може виконувати і декоративну і функціональну роль. Цей аксесуар підходить для будь-яких приміщень: і маленьких, і великих. Панно відрізняється довговічністю. За умови правильної експлуатації і належного догляду на його поверхні тривалий час не утворюється ніяких плям або розлучень. Панно потрібно тільки чистити спеціальними миючими засобами, в яких не містяться абразивні речовини, і періодично протирати ганчірками з мікрофіброю.

Дзеркало не змінює своїх фізичних характеристик під впливом будь-яких хімічних речовин (наприклад, лугів або кислот). Також воно не плавиться і не руйнується через температурні перепади. Температура плавлення дзеркал надзвичайно висока, і такий матеріал може стати непридатним для використання тільки в разі серйозної пожежі. При цьому він не підтримує горіння, тобто вважається пожежобезпечним.

Дзеркальна поверхня виграшно виглядає практично в будь-якому інтер'єрі. Вона привносить в приміщення відчуття розкоші і багатства. Причому це стосується і квартир зі скромною обстановкою. Панно зі шматочків посріблених дзеркал здатне прикрасити навіть кімнату в гуртожитку, якщо його правильно розмістити.

Як можна використовувати панно в приміщенні

Існує багато варіантів використання дзеркального панно в інтер'єрі квартири або приватного будинку. Воно може бути розміщено в кімнаті замість традиційного дзеркала. Зазвичай в такому панно немає спотворення зображення, і воно добре відбиває світло, за рахунок чого і справляється з функцією дзеркала. Іноді подібний декоративний елемент використовують в якості обрамлення або прикраси звичайного дзеркала.

Також стильна дзеркальна композиція може не тільки прикрасити приміщення, але і підкреслити неординарність або самобутність інтер'єру. На ній нерідко робиться акцент. Тобто панно розміщують по центру стіни, щоб воно виділялося на тлі шпалер або штукатурки будь-якого кольору. Причому для класичних інтер'єрів дзеркальні елементи спеціально состаривают, а для сучасних дизайнерських стилів їх можуть пофарбувати в неймовірні кислотні кольори. Вибирати колір дзеркальної і скляної поверхні можна, орієнтуючись на відтінок, в який пофарбовані стіни в приміщенні.

Похожие страницы: