Що таке букмекерська контора

Що таке букмекерська контора?

Букмекерська контора – це гральний заклад, що займається прийомом ставок. Букмекер оцінює ймовірність того чи іншого результату події і на кожен з можливих результатів виставляє коефіцієнт – числове значення, на яке множиться ставка в разі успіху. Вигідні ставки онлайн допоможуть зробити букмекери в Україні у будь-який час, швидко та без проблем.

Головний напрямок роботи більшості букмекерських контор – прийом ставок на спортивні події. При цьому кількість пропонованих для ставок видів спорту може досягати 30 і включати в себе не тільки популярні футбол, теніс, баскетбол і хокей, але і щось більше «екзотичне» на кшталт гольфу, дартсу або крикету. Ставками на спорт все не обмежується: деякі букмекерські контори пропонують вгадати результат знакових подій в тому числі зі світу політики і культури.

Які ставки на спорт пропонують букмекери?

Для того щоб отримати виграш в букмекерській конторі, необхідно зробити ставку на будь-який з пропонованих результатів, який в підсумку виявиться вірним.

Букмекери пропонують різноманітні результати подій і велике різноманіття видів ставок. Так, в футбольному матчі можна зробити ставку на перемогу тієї чи іншої команди (ставки на результат), на сумарну кількість голів в матчі або ж на кількість голів однієї команди (ставки на тотал), на різницю м’ячів (ставки з форою). Тотали очок, геймів і закинутих шайб мають місце в баскетболі, тенісі та хокеї відповідно.

В цілому ж коло результатів, доступних для ставок, досить широкий, про інших видах ставок можна прочитати в інших статтях нашої Школи Ставок.

Крім того, гравець букмекерської контори може робити ставки на конкретну подію як до його початку (pre-match), так і по ходу гри (live). У випадку з live-ставками важлива швидкість прийняття рішень, адже котирування змінюються набагато швидше в залежності від ходу матчу, поточного результату і часу до закінчення зустрічі.

Сукупність запропонованих подій з усім наслідками і відповідними їм коефіцієнтами називається букмекерської лінією. Так що всі можливі ставки до гри варто шукати в розділі «лінія» на сайті букмекера.

Похожие страницы: