Що краще каркасний будинок або з бруса

Сьогодні на сучасному будівельному ринку відбувається стрімке попит на матеріали та обладнання для зведення приватних будинків і котеджів. Не секрет, що від вибору правильного матеріалу залежить дуже багато чого. Відразу ж після того, як ви визначитеся з тим, якої конфігурації і конструкції ви плануєте житловий будинок, вам необхідно грамотно розрахувати його кількість, відповідно до техніко-експлуатаційними властивостями і тепловтратами. Тільки в такому випадку ви отримаєте той результат, на який розраховуєте. Так, будинок буде довгі роки радувати вас затишком і естетично привабливим зовнішнім виглядом. Багато всерйоз замислюються над тим, яку технологію віддати перевагу: каркасну або з бруса.

Визначаємося з брусом для будівництва будинку

Не секрет, що, незважаючи на різні назви, брус використовується у всіх випадках будівництва. Однак відмінності стосуються саме внутрішнього монтажу, зокрема стін. Існує кілька популярних способів: як основний матеріал або у даній балки виключно несучі завдання. Варто зазначити, що самі по собі будинки з дерева завжди славилися достоїнствами, перед якими інші матеріали, що називається, тьмяніють, та й необхідність у різних маніпуляціях (косметичних і більш серйозних) виникатиме необхідність досить рідко. Форма бруса (цільного або клеєного) відмінно підходить для швидких монтажних робіт без особливого клопоту.

Багато хто цікавиться, як виготовляється цілісний брус? Все дуже просто: в основі - колода, від якого в технологічних умовах видаляються різні елементи для доведення до геометрично вірних форм. Такі бруси самі бюджетні за вартістю. Інші технології отримання у клеєного бруса. Він, до речі, в лідерах по міцності і стійкості до різних дефектів, характерним для тривалої служби в умовах суворого клімату нашої країни. Він виходить шляхом з'єднання між собою різної товщини і видів деревини (наприклад, модрини та сосни) дощок-ламелей. Тому усадка мінімальна або практично зведена до нуля. Та й багато обробники в захваті від того, що до наведення внутрішнього лиску можна приступати дуже швидко, без затримок.

Профіль можна підібрати на будь-який смак і будь-яких параметрів. Для стін брущатих будинків актуальний профільований брус, а для інших каркасних виробів - дошки правильного перетину зі строгими лініями. в лідерах по міцності і стійкості до різних дефектів, характерним для тривалої служби в умовах суворого клімату нашої країни. Він виходить шляхом з'єднання між собою різної товщини і видів деревини (наприклад, модрини та сосни) дощок-ламелей. Тому усадка мінімальна або практично зведена до нуля. Та й багато обробники в захваті від того, що до наведення внутрішнього лиску можна приступати дуже швидко, без затримок. Профіль можна підібрати на будь-який смак і будь-яких параметрів. Для стін брущатих будинків актуальний профільований брус, а для інших каркасних виробів - дошки правильного перетину зі строгими лініями. в лідерах по міцності і стійкості до різних дефектів, характерним для тривалої служби в умовах суворого клімату нашої країни. Він виходить шляхом з'єднання між собою різної товщини і видів деревини (наприклад, модрини та сосни) дощок-ламелей. Тому усадка мінімальна або практично зведена до нуля. Та й багато обробники в захваті від того, що до наведення внутрішнього лиску можна приступати дуже швидко, без затримок. Профіль можна підібрати на будь-який смак і будь-яких параметрів. Для стін брущатих будинків актуальний профільований брус, а для інших каркасних виробів - дошки правильного перетину зі строгими лініями. Тому усадка мінімальна або практично зведена до нуля. Та й багато обробники в захваті від того, що до наведення внутрішнього лиску можна приступати дуже швидко, без затримок.

Профіль можна підібрати на будь-який смак і будь-яких параметрів. Для стін брущатих будинків актуальний профільований брус, а для інших каркасних виробів - дошки правильного перетину зі строгими лініями. Тому усадка мінімальна або практично зведена до нуля. Та й багато обробники в захваті від того, що до наведення внутрішнього лиску можна приступати дуже швидко, без затримок. Профіль можна підібрати на будь-який смак і будь-яких параметрів. Для стін брущатих будинків актуальний профільований брус, а для інших каркасних виробів - дошки правильного перетину зі строгими лініями.

Похожие страницы: