СЕКРЕТИ ПЛАНУВАННЯ ВІТАЛЬНІ І ЇДАЛЬНІ

У зоні денного перебування найбільшою і неймовірно значущої кімнатою є вітальня. Тут вечорами збирається вся родина і п'є ароматний чай біля каміна, тут проводять час з рідними та друзями, несподівано приїхали в гості, тут грають з дітьми і вчать їх читати за букварем.

На сайті malahyt.com.ua/ua ЖК "Малахіт" ви можете ознайомитися з інформацією, проконсультуватися і купити нову квартиру.

Вітальня багатофункціональна, так як пов'язана практично з усіма кімнатами в будинку. Проекти приватних будинків не завжди включають їдальню, іноді цю кімнату заміщає вітальня. Там стоїть великий стіл, за яким приймає їжу сім'я, коли збирається у повному складі. Якщо їдальню не проектувати, то вітальню можна зробити за площею більше.

У головній кімнаті вашого житла можна влаштовувати гучні вечірки і милі дитячі ранки, займатися фітнесом і йогою, дивитися улюблені телепередачі і влаштовувати сімейні поєдинки в «мафію» або «монополію».

Проект вітальні

Проекти будинків, як правило, створюються таким чином, щоб вітальня була в центрі всієї будівлі, щоб в цю кімнату вели всі інші приміщення. Ця кімната облаштовується максимально комфортно, щоб після важкого трудового дня там можна повноцінно відпочити. Якщо їдальня відсутня, то в вітальні обов'язково повинен бути великий обідній стіл. Він може бути круглий, овальний, квадратний. Не обов'язково, щоб стіл був завжди «напоготові», він може бути розкладним і під час відсутності великої компанії стояти десь в куточку, задекорувати тканиною і квітами.

Може бути і такий варіант, що вітальня - це продовження кухні, тоді обидві кімнати повинні виконуватися в одному стилі і колірній гамі. Найкраще замовити такий проект будинку, щоб кухня була відокремлена від вітальні перегородками і дверима. Це запобіжить проникненню сторонніх запахів і диму в будинок.

Проект їдальні

Якщо ви вирішили купити проект будинку, в якому їдальня є окремою кімнатою, то потрібно врахувати кілька речей. В цьому випадку потрібно обов'язково врахувати, що такий варіант можливий лише при наявності великих площ. У невеликому будинку недоцільно столову робити окремою кімнатою, досить об'єднати її з кухнею або вітальні.

Їдальня не повинна бути переповнена меблями і аксесуарами. Все, що потрібно для цієї кімнати, - красивий великий стіл, виконаний в стилістиці будинку, і стільці. Можливо, доречний буде шафа з посудом. Прикрасами для вітальні послужать ікебани та квіткові композиції, підлогові і настільні вази різних розмірів. Отже, перед тим, як планувати вітальню і їдальню в своєму майбутньому будинку, тверезо оцініть свої фінансові можливості і ваші потреби. Замовити проект будинку можна який завгодно, проте головне, щоб він став для вас затишним і комфортним.

Похожие страницы: