Прибутковий бізнес-проект

Моя місія полягає в тому, щоб створити за своє життя щось більше, ніж просто прибутковий бізнес-проект.

За свою кар'єру я керував десятками комерційно успішними підприємствами, створив з нуля велику девелоперську компанію, виплекав потужний банк і реалізував безліч інших бізнес-проектів. У мене п'ятеро дітей, і я усвідомлюю, що всі мої дії так чи інакше відбиваються і на їх життя. Я також розумію, що всім нам виділено обмежений час, і як би сильно нам не хотілося, але на той світ з собою нічого не зможемо забрати. Тому моє життя не обмежується тільки бізнесом і зароблянням грошей. Будинок, сім'ю, дружбу і прості людські цінності не купиш за гроші.

Кожному з нас Бог дав різні таланти, і ми зобов'язані їх використовувати не тільки собі на благо, а й для користі всього людства. Понад століття тому один з ідеологів сучасної філантропії, американський підприємець Ендрю Карнегі у своїй книзі «Євангеліє багатства» написав: «Наш обов'язок полягає в тому, щоб у міру сил покращувати той світ, в якому ми живемо, в рамках того, що може зробити наше покоління ». Мені близький цей підхід, і я вважаю, що кожен у міру своїх сил може робити щось для поліпшення життя навколо себе.

В теперішній час на наших вулицях багато знедолених, тому в моєму рідному місті при церкві я відкрив центр з безкоштовним харчуванням для сотні бездомних. Сьогодні в нашій країні немає нормальних умов для пересування людей з обмеженими можливостями, тому я створюю ці умови через програму «Місто без кордонів» в Харкові. Мої дідусь і бабуся жили в страшний час Другої світової війни, Голокосту та Бабиного Яру, а сьогодні ми працюємо над реалізацією проекту Меморіального Центру Голокосту «Бабин Яр» у Києві, щоб майбутні покоління пам'ятали про цю трагедію і щоб подібні катастрофи ніколи не повторювалися.

Я не можу змінити історію, але, як і кожна людина, має право внести свій вклад в сьогодення і майбутнє. Я буду працювати ще більше над тим, щоб цей позитивний внесок став більш відчутним для нашого покоління.

Похожие страницы: