Послуги з облицювання фасадів будинків керамогранитом захищає стіни і робить їх красивими

Послуги з облицювання фасадів будинків керамогранитом вважається новим напрямком в обробці. Керамограніт - сучасний оздоблювальний матеріал, використовуватися він почав відносно недавно, але вже встиг завоювати значну частку ринку. Унікальні параметри цього штучного оздоблювального матеріалу пояснюються специфікою виробництва і властивостями сировини. За зовнішнім виглядом фасад з керамогранита практично не відрізняється від фасаду, обробленого натуральним гранітом, ну а сам матеріал за деякими технічними показниками навіть перевершує камінь.

А Вы знали, что Квартира в ЖК «Крона Парк» или ЖК «Лесной квартал» в Броварах — мечта, которую легко осуществить и можно купить квартиру на выгодных условиях.

Переваги облицювання керамогранітом

Облицювальні роботи з використанням керамограніта для фасаду дозволяють отримати фасад виключно міцний, що володіє високими морозостійкими якостями, що стало можливим завдяки щільній структурі керамограніта і низькому рівню вологовбирання. Але крім цього він має і інші переваги:

екологічна безпека;

стійкість до агресивного впливу;

протипожежна безпека;

зносостійкість, монолітність;

висока міцність - можливість витримувати сильні механічні навантаження.

Керамограніт вдало підходить для облицювання стін будівель і пристрої вентильованих фасадів . Після облицювання плитками будинок виходить дуже привабливим за рахунок багатства фактур і фарб.

Вентильовані фасади сьогодні стали вельми популярними, це нова технологія, яка використовується для облицювання великих будівель. Примітно, що крім обробної і захисної функцій, такий фасад забезпечує хороше утеплення стін будівлі. Між плитками керамограніта і стінами будинку залишається невелика вентильований простір, де циркулює повітря і видаляє зайву вологу.

Штучний керамограніт набагато легше натурального каменю, тому він не дуже сильно збільшує навантаження на фундамент. А це означає, що облицювання фасаду їм можлива не тільки для нових будівель, але і для старих будинків зі слабким фундаментом. Облицювання можлива як для житлових будинків, так і промислових, громадських, торгових будинків.

Фасади з керамограніту в змозі забезпечити хороший захист стін будинку і естетичний вигляд протягом тривалого часу - цей матеріал відрізняється практично необмеженим терміном служби. Облицювання захищає стіни від вогкості, утворення конденсату, промерзання взимку і сильного нагрівання влітку.

Використання плиток керамограніта для облицювання фасадів будинків надає дизайнерам найширші можливості для реалізації своїх творчих задумів. Такі фасади не потребують регулярного чищення та миття, так як бруд на них практично не осідає. Додаткові переваги - хороша ремонтопридатність, мінімум витрат під час експлуатації.

Послуги з облицювання фасадів будинків керамогранитом - процес досить трудомісткий, що вимагає досвіду від виконавців. До того ж, якщо роботи проводяться на висоті, потрібно залучати промислових альпіністів. Отже, займатися облицюванням повинні спеціалізовані фірми.

Похожие страницы: