Плитковий клей - що треба знати перед вибором?

Якщо ви захотіли укласти керамічну плитку, то вибрати хороший клей для неї дуже важливо. Без відповідного клею всі ваші старання будуть, в принципі, є марними, так як ви не досягнете довгого терміну служби зробленого покриття. Купити клей для керамічної плитки потрібно не тільки високоякісний, але і підходить для цієї мети.

Гарантируем профессиональную укладку плитки, на сайте http://tend.kiev.ua/ukladka-plitki вы можете ознакомиться ос всей информацией.

Ще порівняно недавно мало хто задавався питанням. На який клей клеїти керамічну плитку. «Клеєм» був цементно-піщаний розчин. Іншими варіантами були бітум і навіть фарба. Але сьогоднішній асортимент настільки великий, що навряд чи всі господарі поголовно знають, як вибрати клей для керамічної плитки. Сьогодні купити клей для керамічної плитки можна порошкоподібний. Він входить в категорію таких матеріалів, як сухі будівельні суміші.

Отже, сучасний клей також складається з цементу з піском, але розробники доповнили його синтетичними клеями, емульгаторами та іншими добавками. Ці речовини дозволяють отримати досить еластичний клей. В деякі суміші додана навіть натуральна кісткове борошно! Незалежно від виду добавок, виробники клею завжди гарантують його повну безпеку для людського здоров'я.

Отже, практично будь-який клей може бути застосований і в житловому приміщенні. Якщо це небажано, то виробник повідомить про даний факт на упаковці. До речі, на упаковку треба звернути увагу обов'язково. Зазвичай склади продаються в мішках, виконаних з крафт-паперу. Важить такий мішок найчастіше 20-30 кг.

Будь-плитковий клей характеризується високим показником адгезії. Це дозволяє використовувати склад при обробці найрізноманітніших поверхонь. Рівень адгезії на упаковці з клеєм вказується в МПа. Чим це значення більше, тим міцніше пристане плитка до стіни, тим її потім складніше звідти відірвати.

Еластичність. Використовуючи слабоеластічние склади, будьте готові до можливої появи мікротріщин і навіть пошкоджень матеріалу після засихання клею. Рівень еластичності також вказується на упаковці, його величина частенько варіюється в великих діапазонах. Якщо ви збираєтеся обробляти стіни мозаїкою або скляною плиткою, придбайте тільки високоеластичні суміші.

Невелика і легка плитка стандартних розмірів може бути приклеєна на звичайний клей економ-класу. В такому випадку додаткові інгредієнти і добавки великої ролі не зіграють. Велику і важку плитку найвигідніше клеїти на клей типу «Стандарт» (він годиться для стін і підлоги одночасно).

Клей універсальний, який досить дорого коштує, стане відмінним варіантом для роботи з будь-плиткою, причому не тільки керамічної, але і керамогранитной. На нього можна успішно фіксувати штучний або натуральний камінь.

Прогрес не стоїть на місці. На ринку з'явився поліуретановий клей , який через свої властивостей (водостійкість, міцний шов, термостійкість) ідеально підходить для облицювання стін будь-якими матеріалами - керамічною плиткою, штучним каменем, дерев'яними панелями, тканинними шпалерами і т. Д. Причому ціна на подібний клей цілком демократична, а міцність, а, отже, і довговічність склеювання досягається шляхом такого властивості як поступове затвердіння після нанесення на поверхні, що склеюються.

Підбираючи клей, врахуйте ще дві умови:

Вологість і температура. Для ванної кімнати, наприклад, або сауни, потрібен особливий клей.

Клеї діляться на склади для зовнішніх робіт і внутрішнього використання. У першому випадку склад повинен містити речовини, що роблять клей морозостійким і не чутливим до атмосферних опадів.

Вибір клею для плитки нескладний, тому що знання, як завжди, стануть вашою силою.

Похожие страницы: