Пластикова вагонка або софіт - вибираємо матеріал для обробки звисів покрівлі

При проведенні ремонту, реконструкції громадських будівель чи приватних будинків часто виникає питання вибору матеріалу для підшивки звисів покрівлі. Пластикова вагонка і софіт - найбільш поширені варіанти вирішення цього завдання. Примітно, що обидва цих матеріалу виготовлені з полівінілхлориду, але при цьому мають різні експлуатаційними властивостями. Позначивши їх, буде не складно визначити найкращий матеріал для проведення даного виду робіт.

На сайте https://www.stroy-dom.kiev.ua/sajding-komplektujushhie/sofit представлен широкий выбор строительного материала софит, купить вы можете по отличной цене.

Пластикова вагонка виготовляється методом одинарної екструзії, а софіт - методом подвійного екструзії (коекструзії), що забезпечує високу стійкість панелей до зовнішніх впливів.

Конструктивно вагонка являє собою тонкі аркуші пластику, з'єднані між собою ребрами жорсткості. Софіт (сайдинг) є суцільною панеллю з міцними і міцними ребрами жорсткості, які роблять панелі стійкими до механічних пошкоджень.

Вагонка, на відміну від сайдінга, не має спеціальних вентиляційних отворів, що забезпечують природну циркуляцію повітря і випаровування вологи.

Спеціальні добавки та барвники, що використовуються при виробництві софіта, роблять його стійким до вигорання. Звичайна ПВХ вагонка цими якостями не володіє і, в більшості випадків, призначена для використання всередині приміщень.

У софіта передбачені спеціальні отвори для кріплення, відсутні у вагонки, які не порушують цілісність панелі. Кріплення вагонки здійснюється системою шип-паз, а сайдингу - за допомогою міцних і зручних замків.

Вагонка, в силу своєї крихкості, частіше вимагає заміну панелей, сайдинг більш міцний і довговічний.

Термін служби вагонки становить 10-15 років, софіта - 40-50 років.

У порівнянні з вагонкою, сайдинг має сучасний, більш привабливий зовнішній вигляд і представлений в широкій палітрі кольорів.

Порівняльні характеристики даних матеріалів переконливо свідчать на користь софіта. Провести грамотний розрахунок кількості матеріалу і максимально якісно виконати всі роботи по підшивці звисів покрівлі софітів можна, звернувшись до фахівців будівельно реставраційних компаній.

Похожие страницы: