​Перманентний макіяж

Перманентний макіяж, татуаж брів для блондинок

Особливість проведення процедури перманентного макіяжу брів для блондинок полягає в тонкощах вибору кольору і техніки татуажу, щоб брови після процедури виглядали так само природно.

Колір татуажу для блондинок

Дівчатам зі світлим волоссям рекомендується використовувати фарбувальні пігменти на 2-3 тони темніше природного кольору брів, більш інтенсивні кольори будуть виглядати неестетично.

Техніка татуажу брів для блондинок

Найбільш бажаними техніками татуажу брів для блондинок є:

волоскові татуаж - техніка дозволяє скорегувати форму брів, імітувати зростання натуральних волосків, візуально роблячи брови густішими і виразними;

Вы можете сделать качественный профессиональный татуаж бровей волгоград по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

пудровим напилення - полегшений вигляд татуажу брів, створює ефект легкого макіяжу, пігмент наноситься точково, за рахунок чого досягається ефект матового кольору без чітких контурів.

Перманентний макіяж брів, виконаний в будь-який з цих технік, зберігається на 1-3 роки в залежності від індивідуальних особливостей організму і здатності шкіри засвоювати пігмент.

Для тих же хто поки не готовий до стійкого перманентного макіяжу брів широко застосовується біотатуаж брів хною. Природність кольору, відсутність реабілітації і відносна короткостроковість ефекту є перевагами методу.

Для того, щоб вибрати найбільш підходящу процедуру можна скористатися безкоштовною консультацією майстра з перманентного макіяжу та татуажу. Подробиці акції доступні тут. На первинному прийомі з перманентного макіяжу пацієнтці завжди доводиться інформація про необхідність подальшої корекції татуажу для досягнення максимально позитивного ефекту. Рішення про те, чи робити корекцію або відмовитися від неї, в кінцевому рахунку приймає сама пацієнтка. Але щоб рішення було вірним і обгрунтованим, поговоримо докладніше про цю процедуру.

Що таке корекція татуажу / перманентного макіяжу

Корекція перманентного макіяжу брів, губ або століття є умовно обов'язковою процедурою в процесі досягнення бажаного ефекту від татуажу і фактично є його складовою частиною. Дана процедура дозволяє регулювати насиченість кольору татуажу, а також усунути можливі «прогалини», що утворилися на татуаже після повного загоєння в силу природних причин. Говорити про кінцевий ефект можливо тільки після первинної процедури і проведеної корекції.

Коли робити корекцію татуажу / перманентного макіяжу

За правилами, розробленими фахівцями в області татуажу і перманентного макіяжу, корекцію необхідно проводити через 1-2 місяці після первинної процедури.

Чи робити корекцію татуажу / перманентного макіяжу

Виходячи з того, що кожен організм індивідуальний, здатність засвоєння пігменту також індивідуальна і залежить від багатьох факторів, таких, як наприклад: вік пацієнтки, швидкість обміну речовин, тип і колір шкіри, частота перебування на сонці, спосіб життя і т.д. Залежно від даних особливостей ступінь засвоєння пігменту після первинної процедури може складати від 40 до 80%.

Тільки системний підхід до виконання процедури перманентного макіяжу гарантує якісний і природний результат надовго. ⠀

Похожие страницы: