Переваги світлодіодного освітлення

В останні кілька років для забезпечення вуличного, промислового та побутового освітлення все частіше використовуються світлодіодні світильники. Вони являють собою пристрої, в яких в якості джерела світла застосовуються світлодіоди. Завдяки цьому, LED-світильники відрізняються такими характеристиками, як економічність і екологічність. 

На сайте https://budvtemi.com/2019/12/07/%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%8f-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8c%d0%b7%d0%b0-%d0%be%d1%82-%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%82%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%be%d0%b4%d0%bd%d0%be%d0%b9-%d0%bb%d1%8e%d1%81%d1%82%d1%80%d1%8b/ вы узнаете про всю пользу светодиодного освещения.

Якщо ж говорити про конкретні переваги цього освітлювального обладнання, то варто відзначити:

високий рівень світлової віддачі;

міцність конструкції;

мінімальні експлуатаційні витрати;

якість освітлення.

Світловіддача

Високий рівень світловіддачі вважається головною перевагою LED-технології. Освітлення за допомогою світлодіодних ламп дозволяє орієнтувати світлові промені на необхідні ділянки приміщення. За рахунок цього забезпечується підвищення однорідності світла. До того ж спрямований потік світла дозволяє знизити светопотері на шляху від джерел освітлювальних приладів. Таким чином, забезпечується оптимізація випромінюваного світла, а також скорочення енергоспоживання та світлового забруднення.

Міцність конструкції

Світлодіодний світильник 36 Вольт сконструйований таким чином, що вода, сміття та інша бруд не будуть накопичуватися на його поверхні. Захист від негативного впливу навколишнього середовища сприяє і підвищена міцність конструкції. За рахунок цього забезпечується тривалий термін експлуатації даного обладнання. LED-лампа, що працює 8 годин на день, здатна прослужити протягом як мінімум 15-17 років. На відміну від люмінесцентних та газорозрядних ламп, а також лампочок розжарювання, світлодіодні світильники практично нереально розбити.

Мінімальні експлуатаційні витрати

Довговічність роботи LED-ламп дозволяє мінімізувати витрати на обслуговування освітлення. Мінімізації витрат сприяє і високий ККД LED-освітлення. Світлодіодні лампи дозволяють заощадити понад 60% електроенергії в порівнянні з ртутними або натрієвими лампами. Економію забезпечує і мінімум збоїв в процесі експлуатації. Практичність світлодіодних ламп нівелює необхідність в їх заміні та технічному обслуговуванні.

якостей освітлення

Варто відзначити і якість освітлення. LED-лампи відрізняються високим ступенем контрастності і високим індексом передачі кольору. Завдяки цим показникам, світлодіодні світильники сьогодні активно використовують навіть для освітлення вулиць і доріг. Вся справа в тому, що LED-світильники підвищують здатність нічного бачення за рахунок білого світіння, яке покращує сприйняття і збільшує контрастність.

На закінчення залишається додати, що на користь світлодіодного освітлення каже миттєвий запуск в роботу. Світлодіоди здатні миттєво включитися і досягти необхідного рівня колірної температури і освітленості. Застосування таких світильників дозволяє назавжди вирішити проблему ефекту мерехтіння.

Похожие страницы: