Переробка автобуса

Переробка автобуса в будинок на колесах. Будинок на колесах з автобуса своїми руками: фото переробки автобуса в автобудинок.

Автор давно мріяв про власний будинок на колесах, щоб була можливість подорожувати і відпочивати з усіма зручностями. К Вашиму услугам профессиональная и качественная переделка автобусов у нас на сайте доступна по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Несподівано вийшло викупити автобус в одному з АТП за доступною ціною. Після чого почалися роботи з перевтілення автобуса в будинок на колесах.

Насамперед потрібно Було звільнити салон від сидінь, протягом місяця сидіння вдалося продати. Оскільки це буде бюджетний проект, кардинально переробляти кузов не планувалося. Автобус північного виконання, у нього відмінна теплоізоляція стін, підлоги і стелі.

Далі автор придбав і встановив меблі і побутову техніку, розмістив двоспальне ліжко, щоб можна було ночувати в автобусі. Зробив кухню, встановив кухонний гарнітур, індукційну плиту, мийку.

На кухні спорудив обідню зону з столика і 4 сидінь.

Додатково встановив камери заднього виду і бічного огляду.

Зробив душову кабіну.

У будинку на колесах буде окремий кабінет, поставив офісне крісло і комп'ютерний стіл, з часом будуть перегородки між кімнатами.

В автобусі вже є туалет.

На малюнку показана приблизна планування будинку з автобуса.

Звичайно, такий проект має свої переваги і недоліки.

Для відпочинку і подорожей - дуже зручно, можна поставити автодом на березі моря і насолоджуватися видом з вікон, є все що потрібно для проживання - спальня, кухня, душ, туалет, особистий кабінет.

Але автодом витрачає чимало палива, мінімум 35 літрів на 100 км. У літній період в автобусі буде жарко, знадобиться встановити кондиціонер, якщо жити в ньому цілий рік, то ще знадобиться поставити систему опалення.

Проект ще не закінчений і у автора є ще багато ідей які він планує втілити для свого будинку на колесах. Поки загальної картини по країні немає, хто дає дозволу на переобладнання, чому і як воно сертифікується, пояснив "РГ" Ахохов. На російських дорогах є транспорт, який був перероблений не в заводських умовах. Наприклад, з заводу випущена вантажна платформа, шасі. Вона переробляється в польових умовах, там встановлюють "оперення" автобуса, монтуються пасажирські крісла. І все це робиться з грубими порушеннями, без належних на те випробувань.

Похожие страницы: