Перегородки в квартирі: матеріал і поради по монтажу

Для тих, хто планує найближчим часом кардинально змінити наявний простір, розбивши його на сектори, яких спочатку не було в офіційній плануванні, необхідно враховувати найголовніше правило, яким діляться професійні будівельники і юристи: несучі перегородки чіпати категорично забороняється. На жаль, цю поширену помилку роблять багато господарів, які приймаються при першій же можливості руйнувати існуючі стіни і створювати нові. Дана процедура можлива виключно у відповідності з архітектурним проектом, який отримав всі дозвільні підписи в державних інстанціях. Не дивуйтеся складності майбутніх зволікань: будь-яка будівля при будівництві отримує конкретні показники, яким в процесі експлуатації не повинні заважати будь-які ваші особисті зміни, що загрожують завдати непоправної шкоди будь-, навіть дуже міцною і надійною конструкції. Увага! Не намагайтеся самостійно, що називається, «на око» визначити, яку стіну можна піддавати маніпуляціям, а яку - ні. Це під силу тільки фахівцям в даній області.

Если вам необходима труба алюминиевая, мы предлагаем вам большой выбор.

Перегородки: огляд популярних конструкцій

Не робіть фатальний крок і не йдіть за покупкою в спеціалізований будівельний магазин без набору корисних знань. Зокрема, вам ніяк не обійтися без інформації про те, яка класифікація перегородок існує, в залежності від призначення, матеріалів і складно монтажу. Отже, приступимо.

Розібратися в різновидах конструкцій під силу навіть новачкові: вони діляться на стаціонарні та мобільні, а вже потім на декоративні та суцільні. Які з них переважні для великої або скромною за площею території, а які - можна зробити або встановити своїми руками?

Стаціонарні конструкції

Коли виникає необхідність в даній перегородці? Ситуацій кілька: в сім'ї підростають діти, яким просто життєво важливо своє окреме простір або ви просто хочете збільшити число кімнат, надавши їм житлове або підсобне призначення, а також для розбивки на сектори досить великого приміщення, квадратні метри якого використовуються не раціонально. У зазначених випадках вони будуть як за фактом, так і умовно суцільними.

Не варто забувати, що сучасні реалії ставлять перед власниками житла в новобудовах колосальний простір і свободу для творчості: окрім функціонально не змінюваних кімнат (туалет і ванна, кухня), щасливий володар отримує ще й пару кімнат (в залежності від бюджету), якими може розпорядитися на свій розсуд. Ось тут і йде в хід стаціонарні перегородки, які, крім іншого, мають прекрасні тепло- і шумоізоляційні характеристиками. Крім того, вони незамінні, коли є діти шкільного віку: ліжко і робочий стіл з комп'ютером можна розташувати в різних зонах. З цією роллю чудово справляються розглядаються вироби. Названа функція актуальна і для дорослої людини, який мріє також отримати кілька повноцінних і комфортних кімнат відразу, в тому числі, їдальню, кабінет, гардеробну і комору.

У разі, коли традиційна форма вас не влаштовує, то актуально звернути увагу на шафи і стелажі висотою прямо до стелі. Кількість і параметри полиць ви можете вільно регулювати. Це будуть декоративні перегородки.

Мобільні перегородки

У частині функціоналу вони нічим не відрізняються від попередників. Ви з таким же успіхом можете приховати від небажаних очей як велику, так і маленьку частину простору. Зовні і за своїм будова вони ідентичні актуальним дверей-купе. А значить, на них можна навіть передбачити дзеркала або саму незвичайну фурнітуру. Вони дуже охайні і привносять нотку витонченості, затишку і порядку. У спеціалізованих магазинах знайдеться конструкція для будь-якого гаманця. Продаються, як правило в уже зібраному стані. Із значних мінусів - немає надійності в ізоляції звуків, що в родині з великим числом домочадців - сильну нестачу. Часто до неї вдаються, щоб «забрати» від лоджії квадратні метри і додати їх до кухні або їдальні. Стіна тут рідко є несучою, а значить, немає перешкод для перетворень. Крім того, якщо ви прагнете до самотності, то не відмовляйте собі в задоволенні і швидше встановлюйте відмінну мобільну версію. З нею комфортно і при наявності віконного отвору: для цього існують скляні аналоги. А значить, відпочивати і працювати - відмінно і без зайвої метушні, з прекрасними температурними умовами: влітку прохолодно, а взимку - тепло.

Споживачі все частіше «голосують» рублем за «гармошку». «Що вона може?» - запитаєте ви. Та практично все! Потрібні дві симпатичні зони? Будь ласка! Не знаєте, як бути з люфтом між кімнатами? Тут виріб також допоможе! Чи не хочете, щоб ліжко або столову хтось бачив, крім вас? Не проблема. Однак є і неприємна слабка сторона: не варто сподіватися на повноцінну тишу: мобільна версія перегородок з цим завданням не впорається.

Ще гірше з цією обставиною справи і у мобільних перегородок декоративного виконання. Вони мають дуже маленьку вагу, і тільки чисто номінально можуть щось перекривати. Довжина і ширина, колір і фактура - на ваш розсуд. Однак дотримуйтесь гармонію. Такий виріб має грамотно вписуватися в загальний дизайн, а не бути яскравим і неохайним плямою.

Конструктивно різновид, схожа на жалюзі, хороша в інтер'єрі однокімнатної квартири: в один дотик виявляються в акуратному зібраному вигляді. Але непогано виконує свої функції і так звані «гармошки». Ширми зустрічаються рідко, але багато споживачів сумують за даними перегородок: їх можна переносити в будь-який момент, так і демонтувати - в лічені секунди.

Похожие страницы: