Панель? Моноліт? Цегла?

Звертати увагу на те, з якого матеріалу побудований будинок, необхідно при покупці квартири не тільки в новобудові, але і на вторинному ринку.

Купить квартиру с хорошей планировкой на сайте semycvit.com вы можете у лучшей строительной компании.

1. Панель

Великий плюс панельних будинків для покупців полягає в дешевизні будівництва, що відбивається на вартості квадратного метра. Перевага панелі для девелопера в тому, що такі будинки дуже швидко будуються. Якщо монолітно-цегляні житлові комплекси зводять рік-півтора, то панельний будинок без підземного паркінгу можна звести і за шість місяців.

Критичний вік панельного будинку залежить від якості будівництва. Точно можна сказати лише те, що вік «хрущовок» закінчився, що називається, вже вчора. Таке житло не має відношення до нашого часу і за іншими характеристиками: в ньому низькі стелі, крихітні кухні, сидячі ванни. Сучасні покупці купують ці будинки хіба що завдяки тому, що вони розташовані в обжитих районах.

2. Моноліт-цегла

Монолітно-цегляна технологія на сьогоднішній день є оптимальною для будинків будь-якого класу, за винятком економа. Вона хороша тим, що дозволяє відмовитися в квартирах від несучих стін на користь несучих колон. Це істотно спрощує роботи по плануванню і дає більше можливостей для організації гармонійного простору. Таке житло відносно недороге в будівництві і при цьому досить адекватне за вартістю. Монолітно-цегляна технологія з'явилася в Росії на хвилі формування ринку, так що судити про старіння цих будинків рано.

3. Цегла

Із цегли зараз вже майже не будують - це найдовша і дорога технологія. Її мінус - наявність несучих стін. Такі будинки довговічні, у них практично немає фізичного зносу, зате вони схильні до морального старіння. Наприклад, в сталінських будинках посеред квартири може розташовуватися несуча стіна, і з цим нічого не зробиш. Якщо раніше жителів «сталінок» могли влаштовувати невеликі кухні або один санвузол, то сьогодні пріоритети змінилися. Менше недоліків у так званих «цекушек», де більш збалансовані планування.

На мій погляд, з різних типів цегляних будівель будинку дореволюційного періоду з великими спальнями, вітальнями та санвузлами більше всіх наближені до очікувань сучасних покупців елітної нерухомості.

Похожие страницы: