Оздоблення будинку з газобетону

Газобетон має ряд переваг: рівні краї, відносно малу вагу, хороші тепло- і ізоляційні якості. Але він не переносить впливу вологи, втрачає під його впливом міцність і форму. Тому зовнішня обробка будинку з газобетону необхідна в будь-якому випадку.

Наші Українські Комплектуючі Склади пропонують будівельний матеріал по вигідній цені.

Зовнішнє оздоблення фасадів.

Варіантів зовнішньої обробки кілька, вони відрізняються як за вартістю, так і за зовнішнім виглядом. Найпростішим і економним вважається оштукатурювання з подальшим фарбуванням поверхні водостійкими фасадними фарбами. Поверхня стін, викладених з газобетонних блоків, рівна і гладка, без істотних вилучень і виступів. Їх оштукатурювання можна проводити тонким шаром в 2-3 мм. Фахівці рекомендують застосовувати паропроникні штукатурки - газобетон повинен «дихати».

Гарний зовнішній вигляд будинку забезпечує оздоблення фасаду сайдингом. Його асортимент досить різноманітний, вибір матеріалу, кольору і фактури залежить від смаків господарів будинку. Єдина незручність в застосуванні сайдингу для обробки фасаду будинку з газобетону - це необхідність влаштовувати додатковий каркас для його кріплення. Але в цьому є і плюс - в простір між стіною і сайдингом можна помістити теплоізоляцію.

Лицьову цеглу не втрачає своєї популярності навіть з впровадженням в будівництво нових матеріалів. Зараз він не тільки служить захистом від погодних факторів, але і грає роль декору. Особливість облицювання фасаду цеглою: необхідно заздалегідь передбачити спирання цегляної кладки на фундамент. Його заміною може послужити клінкерна плитка, яка імітує цегла. Кріпити плитку до газобетонним стін можна на мастику або клей для плитки. Її порівняно малу вагу дозволяє не закладати фундамент збільшеної ширини і глибини.

Похожие страницы: