Особливості сталевих дверей

Сучасні сталеві двері помітно відрізняються від старих, які були зварені з куточків і листів стали.

Дверні замки з часом зношуються, ключі губляться, а іноді просто необхідно підвищити надійність вхідних дверей. У всіх цих випадках потрібна заміна замків. Якісна та швидка заміна замків компанією ServisLock забезпечить надійність і безпеку будинку. 

Качественные входные двери прослужат долго и надежно.

У сучасних сталевих дверей з'явилися фрамуги з куленепробивного скла. Також вони стали одностулковими, півтора- і двостулковими.

І все ж основні елементи сталеві двері не поміняли, адже у них залишилися незмінними коробка і корпус. Може бути і чорнова рама, закріплена за допомогою зварювання потужними сталевими ригелями. Вітчизняне виробництво з випуску сталевих дверей намагається не застосовувати чорнову раму, без неї коробка двері з'єднується зі стіною міцними металевими штирями. У сталевих дверей будь-якої з елементів дуже важливий і відіграє певну роль, будь то дверне полотно або система замку, коробка з наповнювачем або зовнішній вигляд. Саме по ним оцінюється у двері якість, міцність і надійність.

Полотно для сталевих дверей

Від якісного полотна стали в двері залежить її надійність, і воно має бути товщиною не менше чотирьох міліметрів. На основі каркасної технології виготовляють полотно двері, у яких є два типи. Перший, де використовують прокат зі сталі низьковуглецевої. У такого полотна міцна несуча здатність і противоударность. Другий тип полотна - тонкі штамповані, легкі і жорсткі профілі.

У будь-якому варіанті надійність і довговічність сталевого полотна залежить від вихідних матеріалів, як вони зібрані і оброблені. Оскільки каркас двері оббивають з двох сторін листами зі сталі і служить перешкодою до пошкоджень, то зовнішній лист двері повинен бути не менше 2,0 мм. Це буде звичайна двері для споживачів. Якщо товщина листа 4-6 мм ці двері вже вважаються броньованими і здатні витримувати постріли з пістолета і автомата. Цей же зовнішній лист у двері за своїм притвору буде забезпечувати її щільність, прилягаючи і захищаючи приміщення від шумів і запахів.

Системи замикання в сталевих дверях

Правильно підібрана система замикання в сталевих дверей, де головним є замок, складе не тільки її відмінне функціонування, але і надійно захистить вхід. У замку зобов'язані бути міцні штирі, здатні забезпечити і фіксувати в закритому стані сталеві двері в рамі. Для кращого опору від непрошених гостей слід вибирати дискові і самостійно очищаються ригелі.

Важливу роль в зручному використанні сталевих дверей грають петлі. У них безліч видів, але найчастіше застосовують штирові і розвантажувальні петлі, у яких є підшипники або кульки від підшипників. У кожних дверей петель відводяться особливі вимоги як захист від розпилювання та розбирання, здатність витримувати навантаження дверного полотна та інше. Щоб двері добре працювала і служила довго у неї не повинно бути більше двох петель, а відстань в них потрібна максимальна.

Рама у сталевих дверей

Рами у сталевих дверей різні, відрізняються профілем, установкою в отворі і можуть бути одинарними і комбінованими. У монтажі велику роль відіграє розмір рами. На ринку продажів рами сталевих дверей стандартні з уніфікованими розмірами і фіксованим кроком, що не завжди зручно. Двері сталеві, виготовлені за окремим проектом, де проводить завмер фахівець від фірми, будуть трохи дорожче, зате їх легше встановлювати в дверний отвір і не буде потрібно підгонка.

Прикраса і оздоблювальні елементи сталевих дверей

Обробляти і прикрашати сталеві двері можна по-різному і все буде залежати від бажання замовників. Сучасне виробництво допускає підбір будь-яких варіантів в оздобленні дверей як обробка пластиком, різні скляні вставки з куленепробивного скла, прикраси з орнаментом з дерева та інше. Всі ваші задумки можна втілити в оригінальне і незвичайне оформлення дверей.

Потрібно пам'ятати, що вибирати сталеві двері хорошої якості потрібно не за зовнішнім виглядом, а за технічними характеристиками. Сюди повинні входити сертифікат якості, справні системи замикання, гарантія на установку і подальше обслуговування.

Похожие страницы: