Оренда автомобілів

Тепер ви можете не переживати, що кудись не встигнете. Ми оформляємо машини в прокат всього за 15 хвилин!

безпеку. Кожен наш автомобіль застрахований (КАСКО, ОСАГО) і регулярно проходить ТО в спеціалізованих сервісних центрах.

якість. Ми пропонуємо в оренду автомобілі економ-і бізнес-класу, які мають комфортабельний салон і просторе багажне відділення. К вашим услугам аренда авто на сутки в минске по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Оренда автомобілів від нашої компанії - це можливість для кожного недорого взяти напрокат надійний засіб пересування для поїздок по улюбленому місту і за його межами.

Оренда автомобілів без водія

Набридло постійно переплачувати за послуги водія, на якого можна покластися? Ми пропонуємо вам прокат автомобілів без водія, що дозволяє самостійно вирішувати, коли і куди їхати і не залежати від сторонньої людини.

Умови оренда прості і доступні:

наявність водійського посвідчення. Цілком логічне умова, адже ніхто не дозволить вам керувати автомобілем без наявності посвідчення водія;

вік від 23 років. У нашій компанії оренда авто без водія доступна особам які досягли 23 років;

стаж водіння від 3 років. Беручи до уваги важливість досвіду при водінні, прокат автомобілів оформляється за умови стажу водіння не менше 3 років.

Незважаючи на те, що прокат автомобілів без водія пропонується не так давно - ця послуга вже стала вельми затребуваною серед населення. Туристам, бізнесменам і простим городянам вигідніше взяти машікруну напрокат, ніж постійно користуватися послугами таксі, якщо вони планують їздити цілий день.

Якщо вам необхідна оренда авто без водія, скористайтеся послугами нашої компанії. Ми гарантуємо надійність і комфортабельність своїх автомобілів, а також високий сервіс обслуговування. Наші менеджери з радістю допоможуть вам вибрати красиву і надійну машину напрокат, з огляду на всі ваші побажання.

Ви цінуєте максимальний комфорт і безпеку на дорозі? Наша компанія готова запропонувати вам широкий вибір автомобілів економ- і бізнес-класу для пересування по місту і заміських поїздок. Оренда авто має наступні переваги:

великий вибір моделей. У нас ви можете орендувати застрахований і повністю укомплектований автомобіль (кондиціонер, аудіосистема, гума) практично будь-якої марки;

будь-яка форма оплати. Зустрічайте своїх друзів в аеропорту, виїжджайте з сім'єю за межі міста, вирушайте за покупками зі своєю другою половинкою, не переплачуючи за послуги таксі

Похожие страницы: