ОБИРАЄМО ДЗЕРКАЛО ДЛЯ ВАННОЇ З ПІДСВІЧУВАННЯМ

Навряд чи в даний час можна знайти ванну кімнату, позбавлену цього предмета інтер'єру. Дзеркало для санвузла - це така ж звична річ, як плита для кухні. Зараз цей предмет інтер'єру у ванній кімнаті грає не тільки практичну, але і дизайнерську роль, будучи важливою частиною загальної картини. Правильно підібране дзеркало здатне підкреслити задумку дизайнера, зробивши її ще більш виразною. Якщо ж при виборі дзеркала були допущені помилки, воно може зіпсувати весь дизайнерський задум, ставши «темною плямою» на стіні.

Купить зеркало для ванны по выгодной цене сможете в нашем интернет магазине.

Завдяки сучасним технологіям обробки скла в наші дні можна замовити дзеркало для санвузла будь-якої конфігурації і розмірів. А тому, як підібрати дзеркало для санвузла, розповімо далі.

Вибираємо дзеркало у ванну кімнату. На що звернути увагу

Першим критерієм, на який варто звернути увагу при виборі дзеркала для санвузла є розмір приміщення . Величезне дзеркало в тісному ванною стандартної п'ятиповерхівки буде виглядати не дуже акуратно. Та й використовувати його за прямим призначенням навряд чи вдасться - маленькі габарити приміщення просто не дозволять побачити себе в повний зріст. Тому для малогабаритних квартир найбільш вдалим вибором стане невелике дзеркало правильної форми. Щасливі власники великих квартир або приватних будинків можуть не обмежувати себе у виборі. Зараз в тренді великі дзеркала, які можуть закрити собою більшу частину стіни над умивальником.

Визначтеся з розмірами дзеркала . Якщо воно передбачається правильної прямокутної форми, то воно повинно бути не ширше умивальника, а навіть трохи вже. При неправильній формі, розміри не мають великого значення і ними можна знехтувати.

Стилістика і функціональність . Природно, дзеркало повинно відповідати загальній стилістиці ванної кімнати. Своєю формою, кольором, воно повинно доповнювати дизайнерські рішення, а не вступати з ними в дисонанс. Наприклад, для санвузла в класичному стилі підійдуть овальні дзеркала в масивних рамах, оброблених під бронзу, а для стилю «модерн» або мінімалізму найбільш підходящими варіантами стануть великі дзеркала без рам зі світлодіодним підсвічуванням. У плані функціональності сучасні дзеркала можуть «похвалитися» додатковими функціями. Є моделі зі спеціальною системою підігріву, яка не дасть дзеркала запотіти. Дзеркала з вбудованими моніторами, Wi-Fi приймачами і функціями телефонії вже не викликають здивування.

Якість товару . При уявній простоті даного предмета інтер'єру, можна купити неякісний товар. Дзеркало для ванної кімнати має бути вологостійким. Такі моделі відрізняються срібним покриттям у його заснування. Поверхня дзеркала повинна бути без відколів, тріщин, подряпин. Зверніть увагу на виворітну сторону. Покриття повинне виглядати цілісним, інакше в процесі експлуатації воно гарантовано буде руйнуватися. Опуклість амальгамного покриття також є браком. Кріплення дзеркала, особливо бескаркасного, повинні бути надійними, щоб витримати його вагу. Великий лист скла, що висить на стіні з поганим кріпленням, може стати джерелом небезпеки.

Похожие страницы: