Молитви та послуги церкви

Що таке Псалтир?

Псалтир - книга, що входить до складу Біблії, яка складається з 150 хвалебних, молитовних, покаянних пісень або псалмів. У Православній Церкві Псалтир найбільше інших священних книг використовується при богослужінні.

Псалтир розділяється на 20 частин - кафизм, які об'єднують в собі по кілька псалмів. Кожен день в нашому храмі читається по одній кафізми (недільна кафизма читається в суботу). Так за 20 днів Псалтир прочитується повністю.

Кожна кафізма розділена на три частини, які називаються «Слави». Після прочитання першої частини кожної кафізми вимовляються молитви за здоров'я, після другої - за упокій. Вы можете заказать требы онлайн в Белгороде в удобное для Вас время по доступной цене.

Навіщо читати Псалтир за здоров'я?

- У всьому Писанні дихає благодать Божа, але в солодкої пісні псалмів вона дихає переважно.

Чому за покійними потрібно читати Псалтир?

Допомога душі

З одного боку це допомога і розрада душі померлого, яка в цей час має бути перед Богом, чекаючи Його праведного суду. Якщо протягом нашого земного життя нам буває необхідна молитовна допомога, то як переоцінити її значення в цей момент, коли вирішується доля душі у вічності!

Отечник, Прологи сповнені оповідей про те, як саме молитви родичів, монастирської братії допомогли померлій людині позбутися від вічних мук, ублагали Бога про милосердя або, по крайней мере, підтримали його душу, пом'якшили страждання.

втіха близьких

З іншого боку, читання Псалтиря, як і відспівування, потрібно не тільки померлому, але і його близьким. Коли людина залишається наодинці зі своїм болем, втратою, душу його охоплює відчай, і наслідки можуть бути дуже важкими. А якщо він в цей момент звернеться до Бога і порожнечу в його душі заповнює молитва, людина обов'язково відчує підтримку і допомогу.

почнемо молитися

Якщо подати записку прямо зараз, ми надрукуємо її в найближчу неділю і з понеділка почнемо молитися. Збираємо записки весь тиждень і передаємо свічниці в неділю.

Нам важлива ваша підтримка

Засоби від пожертвувань йдуть на оплату комунальних послуг, господарські витрати, купівлю необхідного для проведення служб і відновлення храму. Ваші пожертвування - величезна підтримка для приходу.

Похожие страницы: