Ловля на балансир

Ловля на балансир.

Якщо є ймовірність зустрічі з великим окунем, судаком або щукою і при лові на течії, то варто віддати перевагу більшої приманки. Вы можете заказать и купить балансиры лаки джон в украине по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. При цьому варто звернути увагу: якщо в місці лову сильна течія, то приманки слід вибирати з урахуванням їх поперечного перерізу, більш узкотелие. Якщо ви вибрали балансир невірно, то він практично перестає грати і лише обертається, скручуючи при цьому волосінь. Збільшення ваги, а отже і розміру приманки для протидії потоку, погіршує її привабливість, так як хижаки вкрай неохоче реагують на її зайвий габарит.

Оптимальними горизонтальними блешнями для лову на течії слід визнати балансири вагою 9-20 г або до № 7 по нумерації фірми RAPALA і до 75 мм за класифікацією KUUSAMO.

Наступний, що цікавить любителів підлідної ловлі на блешню питання - це колір приманки.

Я неодноразово звертав увагу, що окуня анітрохи не бентежить навіть неприродний колір балансира: якщо він активний, то атакує моделі будь-яких кольорів. На мій погляд, широка кольорова палітра цих штучних приманок із мінімальним впливом на результат лову, різниця в уловистости приманок одного виробника, які відрізняються тільки кольором, на мій погляд, становить не більше 10%, в той час як заміна балансира, що відрізняється формою і розміром, може змінити улов в рази. Але якщо ви при покупці горизонтальної болісно вирішили враховувати, що колір малька, що є здобиччю хижака, змінюється в різних умовах лову, то колір і відтінок приманки також повинен змінюватися в залежності від часу доби, освітлення, активності хижака і т.д.

З огляду на це, можна дотримуватися певних правил: яскраві, дратівливі кольору, в яких домінують червоний, помаранчевий, жовтий і т.д. застосовуються в разі, коли окунь активний. Пасивний окунь швидше за все віддасть перевагу холодним квітам - блакитному, сірому, зеленому і т.д. Справедливості заради варто помітити, що зі збільшенням глибини лову і, як наслідок цього, погіршенням освітленості води роль кольору приманки сходить нанівець.

Похожие страницы: