​Ландшафтний дизайн котеджу

Ландшафтний дизайн котеджу

Для того, щоб перетворити свій заміський ділянку з котеджем в затишний куточок, де приємно і комфортно буде проводити свій вільний час, зовсім необов'язково, щоб він був великого розміру. Грамотно розробивши дизайн, надавши території певний стиль, з використанням елементів декору, які підходять обраної тематики можна домогтися приголомшливого результату.

По тому, якою буде ландшафтний дизайн котеджу можна судити про смак його власника, не дивлячись на те, що найчастіше все ідеї втілюються в життя з фото, розміщених в журналах. Так як, взявши зображення за основу, господар ділянки завжди його додає своїми оригінальними ідеями за підтримки досвідченого дизайнера.

  • Вы можете выбрать и купить надежный и качественный айфон XS Max по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Основні елементи ландшафтного дизайну

Перший крок в процесі оформлення заміської ділянки - це створення проекту ландшафтного дизайну котеджу з вибором стилю, в якому буде він створюватиметься. Тільки правильно складений креслення території з точним визначенням всіх будівель і насаджень допоможе уникнути важко виправних помилок. Досвідчений дизайнер дозволить власникові будинку на моніторі комп'ютера або на папері побачити ландшафтний проект, з урахуванням всіх подробиць.

Далі, обговорюються і опрацьовуються всі елементи, які будуть акцентом на облагороджує території. Самими основними такими деталями ландшафтного дизайну є:

Доріжки. Покриття для доріжок вибирається виходячи з стилю оформлення ландшафтного дизайну котеджу, це може бути керамічна плитка, галька, камінь, бетонні плити і навіть дерево.

Газон. Без газону не обійдеться жоден сучасний ділянку, адже саме цей елемент дизайну котеджного ділянки дозволяє розділити територію на зони, підкреслити природну краси квітів та інших насаджень.

Штучна водойма. Ставок, фонтан, водоспад або басейн - це те, що може стати центром дизайну котеджного ділянки, привертаючи до себе увагу.

Фасад котеджу. Правильно підібрані оздоблювальні матеріали будинки стануть важливим доповненням при оформленні ландшафту.

Освітлення і малі споруди. Ліхтарі, декоративні містки, альтанка або мангал - деталі ландшафтного дизайну котеджного ділянки, які додадуть йому оригінальний і стильний вигляд.

дизайн котеджного ділянки дизайн котеджних ділянок

Похожие страницы: