Ландшафтний дизайн і діти

Поговоримо про створення дитячого садка на своїй садовій ділянці. Так-так, зробимо ділянку саме дитячим. Влітку діти не відвідують дитячі садки і школи, не всі люблять їздити в табори, тому багато батьків задаються питанням, чим же зайняти своє чадо під час літніх канікул. Все просто: якщо у вас є садова ділянка, залучіть дитину до його облаштування. Таким чином, можна вбити двох зайців відразу: і дитини якоїсь корисної та розвиваючої діяльністю зайняти і облагородити ділянку, звернувши свій погляд на ландшафтний дизайн.

Заказать дизайн дачного участка по Киеву вы сможете на http://uhod.com.ua/dizayn-dachnogo-uchastka.html, профессионалы учтут все ваши требования и пожелания.

Звичайно, не варто віддавати дитині на «розтерзання» весь ваш садову ділянку. Він може злякатися непосильності завдання. Виділіть йому невелику ділянку для експериментів з рослинами, який він вважатиме своїм, дитячим, садом. Вибирати таку ділянку краще разом з дитиною. Готувати ділянку для посадки квітів і рослин також краще разом з дитиною. Повірте, він буде вам вдячний за те, що ви дозволили йому повозитися в землі, адже не кожен день таке дозволяється.

Для посадки краще вибирати рослини і квіти, невибагливі в догляді. Великі насіння зручніше садити. Кращим вибором стануть насіння овочів - вони швидко проростають, а плодами дитина зможе пригостити вас. Помідори, горошок, гарбуз, кабачки, кукурудза, соняшники - діти люблять брати участь у вирощуванні подібних рослин. Дитина повинна відчувати свою причетність до кожного етапу вирощування рослин.

Що стосується вибору квітів для садка , хорошим вибором стануть нігтики і настурції . Забудьте про отруйні рослини і рослинах з шипами - їм не місце в дитячому куточку. Також зверніть увагу на те, щоб вирощувані культури були схильні до всіляких хвороб, інакше їх доведеться обробляти хімікатами, а це небезпечно, адже дитина постійно тягне руки в рот.

У дитини повинні бути свої інструменти для догляду за рослинами - максимально схожі на справжні, але не гострі. Дитячий куточок краще відокремити від решти ділянки - наприклад, красивим декоративним парканчиком або високим бордюром. Звичайно, зміст зробленого дитячого садка в якійсь мірі буде покладено на вас. Дитина не зможе повністю впоратися з усіма завданнями, виконання яких необхідне для вирощування нехай навіть самих невибагливих рослин. Вам доведеться щось виправляти, чогось дитину вчити, детально відповідати на всі питання, які він вам задасть. Але результат того вартий!

Ландшафтний дизайн і дітиЯкщо ж у вас ще немає свого садової ділянки або до літа ще далеко, вирощуванням рослин можна зайнятися і в домашніх умовах. У контейнері на вікні можна виростити траву для кішки або красиві цибулинні квіти . Не забудьте, що дитина протягом усього сезону, поки він доглядає за своїм садком, може становити гербарій. А якщо показати йому, як зробити пугало, то захопленню не буде меж. Іншими словами, існує величезна безліч різних форм діяльності на садовій ділянці для дитини.

Пам'ятайте про декілька правилах: показуйте все на своєму прикладі, що не відштовхуйте дитину, створюйте всі разом з ним, робіть його діяльність різноманітної, адже в силу віку він не в змозі довго утримувати свою увагу на одному об'єкті як це можуть робити дорослі. Невпинно хваліть дитину за успіхи, навіть якщо він зробив все криво-косо, адже він зробив це сам! Показуйте дитячий садок всім гостям будинку, хваліться успіхами свого чадо.

Садок, вирощений власними руками, дозволить дитині відчути свою самостійність, викличе відчуття успішності, дозволить отримати нові знання про навколишній світ, дозволить провести час з батьками, займаючись такою корисною спільною діяльністю.

Похожие страницы: