Кутова кухня з барною стійкою для маленької кухні

Ще недавно меблі з барною стійкою вважалася показником якоїсь помпезності і оригінальності. І багато власників квартир і гадки не мали, як можна вписати такий елемент в свою аж ніяк не більшу кухню з типовою обстановкою. Але дизайнерська думка ніколи не стояла на місці. Ось і сьогодні кутова кухня з барною стійкою є не стільки варіантом екзотичним, скільки функціональним і практичним.

В любое время Угловые кухни купить в Киеве вы можете на сайне нашей компании.

Характеристики

Перші барні стійки з'явилися в XVIII столітті в Північній Америці як необхідний елемент оформлення питних закладів. Вони відокремлювали буфетну частина з алкоголем та наїдками від клієнтського залу, де часто бували бійки і перестрілки. Ковбоїв сьогодні, звичайно, навряд чи зустрінеш, але стійки не тільки стали незамінною частиною барів і кафе, але і потихеньку перекочували в квартири і будинки.

За барною стійкою можна приємно провести час з друзями, насолоджуючись запашною кавою або різними коктейлями. Або перетворити її в обідній стіл, якщо кухня має скромні розміри.

Різні за формою стійки: прямі, напівкруглі, кутові - можуть стати яскравою і стильною частиною модного дизайну. Такий предмет меблів прекрасно впишеться і в сучасний інтер'єр, і в кухню з класичною спрямованістю.

Розміри

Довжина стільниці може бути різною, і залежить вона від побажання господарів. Кому-то буде досить мати стійку на два стільці, а хтось вирішить зробити таку стільницю на всю довжину стіни. Але потрібно пам'ятати, що на людину встановлено не менше 60 см.

Ширина стійки визначається готовим кухонним гарнітуром або побажань замовника. Але не варто робити її менше 30 см. Найбільш оптимальні розміри - це 50-60 см. Таку поверхню можна використовувати і в якості обіднього столу.

Такі меблі можуть мати і два рівня. Тоді з одного боку вона дорівнює по висоті всім робочих поверхонь кухні, а з іншого - піднімається над іншою частиною сентиментів на 20-30 вище.

Розміщення

У домашніх умовах існує два варіанти розміщення стійки:

Висота робочих поверхонь кутовий кухні збігається з висотою барної поверхні. Тоді оптимальний варіант - це відстань від підлоги до стільниці приблизно в 90 см.

Стійка розташовується вище за інших кухонних поверхонь. Тут вже не існує обмежень за розмірами, і її висота буде залежати від зручності конструкції.

Види барних стійок для кутової кухні

Кутова кухня, що має барну стійку, виглядає стильно і оригінально. А як і де вона буде розташована залежить від побажання господарів або комплектації кухонного кутового гарнітура. Виділяється кілька видів стійок в залежності від місця знаходження та суміщення з іншими меблями.

Похожие страницы: