Кому і навіщо потрібна чистка обличчя.

Генеральне прибирання. Кому і навіщо потрібна чистка обличчя.

Прибирати свій будинок ми звикли регулярно. А ось наводити порядок в порах власної шкіри часто забуваємо або лінуємося. І дарма. Очищена шкіра і виглядає краще, і дихає легше.

Чи можна робити хімічні пілінги влітку?

Пілінг - не заміна

Багато хто дивується - навіщо потрібна косметична чистка, коли є пілінги? Завдав на обличчя кавову гущу, потер трохи - і порядок! Насправді обидві ці процедури нерівнозначні. Пілінг може позбавити шкіру від ороговілих частинок і поліпшити колір обличчя, але не в змозі очистити пори від скупчення шкірного сала, яке, реагуючи з киснем, темніє, перетворюючись в чорні точки. 

Чистка лица в Киеве доступна по самой выгодной и доступной цене от профессионалов, к Вашим услугам индивидуальный подход и качественное обслуживание для красоты и здоровья кожи.

До речі, пілінг обличчя потрібно робити вкрай обережно. Адже те, що добре для ліктів і колін (скажімо, скраб з подрібнених абрикосових кісточок або з солі з вершками), може травмувати ніжну шкіра обличчя, а мікропорізи відкриють шлях запалення. Краще в якості пілінгу використовувати кошти з фруктовими кислотами або віддати перевагу апаратні методики.

Але все ж повернемося до чищення. Вона необхідна, якщо на обличчі є дрібні чорні крапки або мілліуми ( «просянки») - білі, схожі на зерна проса підшкірні вугри, а також якщо є великі запалені червоні прищі (пустули). Однією лише чищенням, на жаль, проблему вугрової хвороби не вирішити, але і без неї впоратися з акне, як правило, неможливо. Що стосується необхідності проведення чистки обличчя при рівній шкірі, не схильної до запалення, з неглибокими порами, то це питання дискусійне. У всякому разі чистити таку шкіру потрібно набагато рідше, ніж жирну і проблемну, а ручному методу краще віддати перевагу ультразвукової або ензимний пілінг або Дезінкрустація з елекрофорезом. До цих методик можна вдаватися досить часто - наприклад раз в 1-2 тижні (або за потребою).

По-старому або по-новому?

Чому віддати перевагу - ручну або апаратну чистку, питання складне. Тому що першорядне значення тут відводиться все ж не техніці, а рукам і досвіду майстра. Якщо з цим все в порядку, все інше великого значення не має. Тому обов'язково знайдіть «свого» косметолога, якому буде не страшно довірити особа.

Але, звичайно, мають значення і інші нюанси. Вибір методу чистки також залежить від типу шкіри, ступеня її засміченості, наявності протипоказань.

Ручний метод кращий, якщо пори шкіри дуже тугі, вузькі. Або якщо комедони величезні або сидять дуже глибоко. Наявність мілліумов вимагає виключно ручної роботи (проколювання тонкою голкою і видавлювання вручну) - ніякими апаратними методами з цим завданням не впоратися.

У всіх інших випадках можна вдатися до апаратних методів (насамперед ультразвукової чищенні), у якій, до речі, маса переваг. Вона абсолютно безболісна (чого не скажеш про механічному чищенню), займає менше часу, не залишає почервоніння на обличчі, її можна проводити і при запаленій шкірі, і вона забезпечує довготривалий результат. Адже, наприклад, ультразвук додатково ще і стерилізує шкіру.

Будь-яку чистку треба робити з певною періодичністю.

Жирній шкірі на перших порах, як правило, потрібна одна чистка в місяць, сухої та комбінованої - лише раз в три місяці. У міру вирішення проблем буде достатньо 2-3 процедур в рік. Якщо зловживати ними, шкіра не буде встигати відновлюватися, що погано позначиться на її якості і зовнішній вигляд.

Похожие страницы: