​Касові готельні чеки з QR-кодо

Касові готельні чеки з QR-кодом і підтверджуючі документи для відрядження. Документи від чинного готелю 100%

Чек онлайн з QR-кодом коректний 100%

Внесення документа в реєстр готелю 100%

Підтвердження Вашої проживання 100%

Готельні чеки з підтвердженням. Вы можете заказать и купить гостиничные чеки уфа по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. У інвойс готелю внесені юридична адреса і телефон організації, ІНН, ОГРН, заводський і реєстраційний номер ККТ (каса-онлайн). Готельні документи оформляються від діючого готелю і гарантовано відображені в реєстрі клієнтів готелю. Загальну інформацію як замовити звітні документи готелі ви знайдете на головній сторінці сайту і на сторінці корисна інформація. Документи вручаються вам особисто в руки нашим кур'єром, тільки після вашої перевірки і позитивного вердикту ви оплачуєте наші послуги. Готельні чеки купити в СПб від нашого готелю ви можете за 10% від загальної суми. Щоб оформити офіційні документи про відрядження готелю Вам необхідно зв'язатися з нами вказаними номерами телефонів або заповнити форму на сайті. Рекомендуємо заздалегідь планувати оформлення вашого відрядження, ми працюємо для Вас з 08:00 до 23:00 щодня без вихідних.

Основні рекомендації, замовляючи готельні чеки:

1. Готельні чеки з QR кодом в готелях коштують не менше 12% від суми в чеку.

Оформляючи готельні чеки з підтвердженням, готель несе фінансові витрати у вигляді сплати податків, витрати на кур'єрську доставку і рекламу. Замовляючи звітні документи готелі, рекомендуємо звернути вашу увагу на той факт, що особи, які не мають ніякого відношення до підприємницької діяльності, на своїх сайтах пропонують різні знижки, барвисто описуючи свої неіснуючі готелі і ваш майбутній маржинальний дохід. Дотримуйтесь холоднокровний підхід до справи, корисно згадати ряд прислів'їв на тему безкоштовного сиру в мишоловці і т. П.

2. Дуже важливий зареєстрований в ФНС вид діяльності організації.

Кожна організація, реєструючись в податкову службу, в обов'язковому порядку вказує вид своєї діяльності за класифікатором, для визначення системи оподаткування. Для готелів встановлений КВЕД з індексом 55.10. Більшість відряджених осіб, перш ніж купити готельні чеки, перевіряють QR код через додаток ФНС. Але навіть якщо програма показує коректність чека, це не означає, що це чек саме готелі. Тепер докладніше ... Як правило, особи здійснюють діяльність подобової оренди квартир або шахраї, реєструють економічну діяльність з меншою податковим навантаженням. Для прикладу наведемо здачу житлового приміщення або кімнати в багатоквартирному будинку, або діяльність взагалі не має ніякого відношення до тимчасового розміщення для проживання. Так як податок для готелів дуже витратний вони тим самим отримують коректність чека, «задоволеного клієнта», і хорошу маржу - податок то мізерний. Але співробітник бухгалтерії вашого підприємства відразу побачить невідповідність в рахунку (що це готель) і вид діяльності.

3. Готель повинен відображатися в Yandex або Google картах

Для перевірки готелю ваше начальство шукає готель через пошуковик. Отримуючи готельні чеки з підтвердженням СПб, запитаєте сайт готелю і знайдіть його через інтернет. Після позитивного результату можна оплатити послугу.

Похожие страницы: