Канальний вентилятор: що це таке

У багатьох житлових, громадських та виробничих приміщеннях за вентиляцію відповідає система повітроводів, що забезпечує приплив чистого повітря та відведення забруднених повітряних мас.

Канальный вентилятор на сайте https://vent-a.com.ua/c117-ru/vents-tt-cajlent-md-ec/ представлен в широком ассортименте по хорошей цене.

Канальний вентилятор – ефективна та доступна за вартістю складова частина таких припливно-витяжних систем. Устаткування може автоматично або «ручному» режимі формувати примусову циркуляцію повітряних потоків по повітропроводу. Пристрій активно використовується у випадках, коли потрібно організувати високоінтенсивне переміщення повітря.

Місце розміщення канальних вентиляторів – розриви чи внутрішні області вентиляційних каналів. Завдяки тому, що техніка не закріплюється на кронштейнах на стінах і не підвішується до стелі, а монтується потай у вентиляційній системі, інтер'єр приміщення не порушується. Водночас мережа повітрообміну отримує необхідну функціональність.

У компанії «Хорос» ви можете придбати компактний та безшумний канальний вентилятор 100 мм., 125 мм., 150 мм., 160 мм., 200 мм., 250 мм. та 300 мм. - Під будь-який посадковий розмір вентиляційного каналу вашої системи.

Види канальних вентиляторів

Перед тим, як замовляти безшумні канальні вентилятори для витяжки, необхідно ознайомитись із їхньою класифікацією.

Призначення

Продукція підрозділяється насамперед за призначенням:

Побутові моделі – загального користування;

Спеціальні пристрої – особливого призначення.

Спеціальні канальні вентилятори для круглих повітроводів та прямокутних вентиляційних каналів додатково класифікуються на групи з урахуванням головної експлуатаційної особливості:

Жаростійкі

Корозійностійкий та жаростійкий канальний вентилятор встановлюють у приміщеннях промислових підприємств, над побутовими камінами та пічками, у лазнях, ванних та саунах для швидкого відведення нагрітого вологого повітря, пари.

Пилові

Обладнання ефективно видаляє з приміщення повітря з значним обсягом твердих частинок. Побачити його можна найчастіше в організаціях, діяльність яких пов'язана з проведенням «пильних», наприклад, виробничих, робіт.

Вибухозахисні

Вибухозахищений канальний вентилятор призначений для виведення повітряних мас, що містять горючі та вибухонебезпечні домішки.

Для димовидалення

Малошумний вентилятор димовидалення – протипожежна техніка. Він забезпечує швидке відведення диму, і може впоратися з впливом вкрай високих температур (нагрів до +600 гр. Цельсія).

Особливості дії

Канальні вентилятори для прямокутних повітроводів та круглих каналів можуть бути:

Припливними

Апарати забезпечують надходження свіжого повітря до приміщень.

Витяжними

Витяжний канальний вентилятор – складова витяжки, яка є відповідальною за виведення відпрацьованих повітряних мас.

Реверсивними

Реверсивні варіанти – комбіновані, здатні працювати й у режимі витяжки, й у режимі припливу. Необхідний робочий режим визначається шляхом виставлення відповідного напряму руху ротора.

Похожие страницы: