Геологічні вишукування для будівництва котеджу

Чому необхідно проводити геологічні вишукування для будівництва котеджу?

Геологічні вишукування для будівництва котеджу

Замовити геологію ділянки доцільно ще перед купівлею земельної ділянки, щоб не виявилося, що ціна будівництва котеджу буде занадто високою через слабкі несучих здібностей грунтів. Найчастіше майбутній власник будинку вибирає один з численних типових проектів котеджів, в яких було чимало в будівельних і проектних організаціях. Однак будь-який типовий проект потрібно адаптувати до геологічних умов конкретної ділянки землі, для чого і проводяться інженерно-геологічні вишукування. К Вашему вниманию привлекательная и доступная стоимость геологических изысканий под строительство коттеджа без накруток и переплат.

Відсутність результатів геологічних вишукувань може привести до того, що несучі властивості фундаменту будуть надлишкові або занижені. У першому випадку витрати на облаштування фундаменту будуть завищені, причому сума зайвих витрат може бути досить значною. Якщо ж несучі властивості фундаменти будуть занадто слабкими, то наслідки можуть бути дуже сумними: зведений котедж буде піддаватися постійним руйнівним деформацій, в результаті чого будуть просаджувати і тріскатися стіни, перестануть закриватися двері і вікна. Виконання ж геології грунту дозволить визначити оптимальний тип і глибину фундаменту, адаптувати типові архітектурні та інженерні рішення до особливостей конкретного будівельного майданчика.

Що входить в комплекс геології земельної ділянки?

Комплекс робіт по геологічних вишукувань, які виконуються фахівцями нашої компанії, включає:

  • виїзд на об'єкт бригади фахівців, оснащених спеціалізованим буровим обладнанням;
  • буріння і облаштування розвідувальних свердловин;
  • відбір зразків ґрунту і ґрунтових вод;
  • лабораторні дослідження фізичних і механічних характеристик грунтів з використанням сучасного високоточного обладнання;
  • формування геологічного звіту, складання пояснювальної записки.
  • Терміни виконання геологічних досліджень складають близько 7 робочих днів.

    Замовляючи геологічні вишукування для будівництва будинку, необхідно вказати місце розташування майбутньої будівлі, щоб визначити точки буріння. Крім того, буде потрібно уточнити приблизні розміри котеджу, матеріал стін і покрівлі. Це дозволить нашим фахівцям спланувати оптимальну кількість і розташування свердловин, необхідних для проведення досліджень. Не варто намагатися оптимізувати витрати на будівництво будинку за рахунок економії на геологічних дослідженнях, оскільки витрати на усунення наслідків деформації можуть суттєво перевищити вартість геології ділянки.

    Похожие страницы: