Евакуаторні засоби транспортування

04 февраля 2018

Сьогодні дороги будь-якого населеного пункту затоплені великою різноманітністю автомобілів, тому і служби по евакуаторної транспортуванні повинні кожен раз купувати все нові і нові види обладнання. Адже якщо якийсь рішення підходить для одних автомобілів, то для інших воно може бути абсолютно невідповідним.

З приходом технічного прогресу в наше повсякденне життя, практично всі її сфери не обходяться без впливу сучасних розробок конструкторів і вчених. Автомобільна сфера не стає винятком і, крім високотехнологічних і опрацьованих легкових автомобілів ми можемо бачити на вулицях міст і обладнані евакуатори.

  • Круглосуточно 24/7 эвакуатор Щелково все типы погрузки, быстрое реагирование, низкие цены и высокое качество сервиса

Між собою вони різняться лише технічним оснащенням, при цьому база у всіх однакова. Будуються евакуатори в основі невеликих вантажних засобів, де монтується платформа і додаткові механізми. Платформа може бути як зсувний, так і нерухомої.

В даний час на ринку представлено п'ять видів евакуаторів. Модель з лебідкою є найпоширенішим видом подібної техніки. Навантаження евакуйованого автомобіля на платформу здійснюється по висувній рампі електричної або гідравлічної лебідкою. Такого роду евакуатори універсальні, тому їх використовують в більшості випадків. Якщо у евакуйованої машини заблоковані осі, для її розміщення використовують спеціальні підкатні візки.

Варіант з краном-маніпулятором більш функціональний. Він здатний підняти і завантажити автомобіль в будь-якій ситуації, навіть якщо авто знаходиться на забитої автостоянці. Для навантаження машини використовують особливий підйомний механізм, який закріплений на кузові евакуатора. Така техніка широко використовується співробітниками ДПС для відправки автомобілів, припаркованих з порушенням правил дорожнього руху, на штрафмайданчик.

Спецтехніка вважається негабаритним вантажем через нестандартність розмірів і великої ваги. Це має на увазі, що її перевезення не може бути здійснена за допомогою будь-якого виду транспортувальника, так як спричинить за собою небезпеку для всіх учасників руху на дорозі. Яким же чином можна транспортувати спецтехніку?

Слід знати, що перевезення негабаритної техніки підлягає строгому регламенту з боку ряду нормативних актів. Під цим формулюванням розуміється, що на відповідальну особу накладається обов'язок оформлення всієї належної документації, і нехтувати цією необхідністю дана особа не має права. Якщо буде виявлено недостачу необхідних документів або невірне їх заповнення, організація виявиться під загрозою накладення великого штрафу. Техніка, обрана для здійснення перевезення, обов'язково повинна бути закріплена в даній документації та бути в змозі перевозити вказаний негабаритний вантаж.

Похожие страницы: