Екологічність і високотехнологічність зведення каркасних будинків

У сучасному світі досить велика увага приділяється не тільки комфорту, але і екологічності житла. Будівництво канадських будинків під ключ має на увазі використання дерев'яних конструкцій, які є найбільш екологічним будівельним матеріалом. Здавалося б - немає матеріалу більш екологічного, ніж натуральна деревина. Але, як і в будь-якому іншому вигляді будівництва, широко використовуються і інші матеріали, адже будинок не повністю дерев'яний - використовуються утеплювачі, ізоляційні та оздоблювальні матеріали.

В интернет магазине http://measuringtools.top/ вы можете купить различные измерительные инструменты.

Якщо не говорити про численні просоченнях і спеціальних розчинах для обробки і антисептування самої деревини з метою захисту і надання підвищених властивостей пожежної безпеки і стійкості до інших зовнішніх умов, то в будь-якому випадку, треба звернути увагу на матеріал обшивки і внутрішньої обробки. Як правило, для обшивки каркаса використовується орієнтоване-стружкові плити, всередині каркаса завжди знаходиться утеплювач, внутрішня обробка, найчастіше, включає в себе використання гіпсокартону і т.д.

Всі ці матеріали ніяк не можна назвати природними, хоч вони і не є шкідливими для навколишнього середовища і живуть в каркасному будинку людей. Слід зауважити, що всі ці матеріали використовуються не тільки в будівництві каркасних будинків. Тому в сучасних реаліях екологічність житла - поняття умовне. При будівництві житла завжди використовуються безпечні матеріали, але назвати їх екологічними дуже складно, так як від природи вони далекі.

Вимоги до кваліфікації будівельників каркасного житла

Зведення каркасного будинку при всій своїй простоті вимагає значних знань і високої кваліфікації підрядної організації. Будівництво завжди було високотехнологічним процесом, тому помилки в проектуванні або зведенні можуть обійтися в подальшому дуже і дуже дорого власникам такого будинку.

У країнах, де швидкобудуюємі каркасні будинки поширені і стали невід'ємною рисою економіки, технологія їх зведення вже відточена до досконалості. Росії, на відміну від США, Канади та Фінляндії, тільки починає цей шлях. Саме тому при зведенні каркасного будинку важливо відповідально підійти до вибору проектної організації і генерального подрядчіка- ознайомитися з відгуками, подивитися вже готові будівлі, створити своє враження і довірити будівництво будинку професіоналу.

Похожие страницы: