Декорування дому - декоративна ліпнина і фасадний декор

В обстановці кожного будинку є завжди предмети, присутність яких просто необхідно і є необов'язкові деталі, які призначені тільки для його прикраси. Декорування дому ліпниною - якраз з їх числа. Без ліпного декору цілком можна і обійтися, хоча саме він як завершальний штрих здатний додати інтер'єру закінчений вигляд і досконалість в кожній деталі.

Качественная лепнина, которая подарит вашему дому уют.

Декоративна ліпнина - це деталі, які будуть доречні в будь-якій квартирі. Ліпниною можуть бути оформлені полички і рамка двері, периметр столу і овал рами. А стеля і стіни - так це взагалі законне місце для рукотворного прикраси.

Різноманітність видів ліпнини для декорування будинку

Вибираючи сучасні ліпні деталі, ви помітите, що всі вони розрізняються за призначенням і місцем застосування, за розміром і формам. Особливо зараз багато ліпнини, яка призначена для стелі.

На стелю в самому тому місці, де кріпиться люстра, можна наклеїти стельові розетки, як правило, круглої форми.

Декоративні кесони, які найчастіше мають квадратну конфігурацію, схожі на стельову плитку зазвичай клеять на стелю по всій його поверхні або монтують в конструкцію підвісних стель. Ці декоративні елементи служать не тільки прикрасою, але здатні поліпшити акустичні властивості приміщення.

Стельові куполи - власне ті ж розетки, але тільки великого розміру аж до 1,5 м в діаметрі. Ці вироби можна попередньо розписати, тоді кожна ваша кімната буде нагадувати вам зал римського палаццо.

До елементів оформлення стелі можна віднести також молдинги і карнизи, малюнок яких поєднується з орнаментом розетки або купола. Молдинги є якісь ліпні смуги з візерунком, що утворюють на поверхні стелі або стіни замкнуті рельєфні фігури: квадрати або багатокутники з розеткою (але якщо це стеля) в центрі. Карнизи кріпляться не на саму стелю, а на стики стіни зі стелею, завершуючи при цьому їх оформлення, а також закриваючи шов між горизонтальною і вертикальною поверхнями.

Декорування дому ліпними елементами вельми різноманітно: це всілякі колони і пілястри, елементи оформлення віконних, дверних прорізів і арок з нішами, а також бордюри і полки з різних ліпних деталей. Існують ще й кутові елементи, які по своєму рельєфу збігаються з лінійними, їх використовують для оформлення стиків декоративної ліпнини в кутах стін. З таких ажурних деталей можна «скроїти» настінні рами для дзеркал або картин. Для цього вам знадобляться плоскі кутові елементи красивого оформлення кутових стиків. Крім цього, за технологією виливки ліпнини створюються інтер'єрні скульптури і настінні барельєфи, медальйони і панно.

Похожие страницы: