Діагностика т ремонт автомобіля

Однак їхати навіть на справному, але брудному автомобілі неприємно, тому автомобіль слід вимити і прибрати салон. Стосовно до машини чистота - це не тільки естетика, а оберігання металу від впливу бруду, солі, різних хімічних сполук, це спосіб боротьби з корозією і засіб продовження автомобілю життя.

Предлагаем к вашим услугам ремонт фольксваген туарег диагностика, техническое обслуживание высокого уровня, профессионализм и опыт работы на самых выгодных условиях по самым низким ценам

В процесі експлуатації автомобіль доводиться заправляти паливом, доливати масло. Масло треба не тільки доливати, а й замінювати повністю, так як з часом воно втрачає свої первинні властивості, в ньому накопичуються пил, бруд, вода, продукти зносу у вигляді металевих частинок і продукти згоряння масла.

В процесі експлуатації автомобіля відбувається маса інших змін: випаровується або витікає охолоджуюча рідина і треба щодня контролювати її рівень; знижується рівень електроліту в акумуляторної батареї і рівень гальмівної рідини в системі гідравлічного приводу гальм. Як показує багаторічна практика, через певний час слабшають кріпильні з'єднання, порушуються регулювальні розміри, а також герметичність багатьох з'єднань. Помічено, що перераховані зміни в легковому автомобілі відбуваються приблизно через певний час, тому їх можна заздалегідь передбачити і усунути, при цьому всі відхилення усуваються без великих витрат. Як правило, достатньо провести кріпильні, регулювальні і мастильні роботи. Ці роботи можна заздалегідь планувати як профілактичні.

Але обходитися тільки профілактичними роботами можна не завжди. Іноді з'являються непередбачені роботи по ремонту вузлів і агрегатів, пов'язані із заміною окремих деталей.

Щоб виявити з'явилося ослаблення кріплення, збільшення зазору, підтікання рідини та інші несправності, автомобіль уважно оглядають, перевіряють правильність установки окремих механізмів і агрегатів. Для цієї перевірки іноді використовують спеціальний інструмент.

Значну частину дефектів можна виявити зовнішнім оглядом, навіть якщо автомобіль оглядає досвідчений водій. Виявити приховані «хвороби» систем двигуна можна тільки з використанням засобів діагностики на станції технічного обслуговування. Для цього на великих автотранспортних підприємствах і станціях технічного обслуговування застосовується сучасне діагностичне обладнання. З його допомогою за короткий час можна отримати повну інформацію про технічний стан різних вузлів автомобіля.

Є кілька типів діагностичного обладнання. Наприклад, один стенд використовується для перевірки системи запалювання: досить підключити датчики до системи запалювання, і через деякий час буде ясно, яка свічка несправна, як працює переривник і чи достатньо напруга, що підводиться до свічок. Інший стенд дозволяє перевірити кривошипно-шатунний механізм і механізм газорозподілу. Є стенди, на яких можна визначити потужність двигуна, ефективність гальмування кожного з коліс автомобіля і інші параметри.

Похожие страницы: