АЛЮМІНІЄВІ ПРОФІЛІ І ПОРІЖКИ

Алюмінієві пороги і профіль для підлогових покриттів від кращих виробників Залежно від призначення приміщення вхід в нього обладнується різними підлоговими матеріаламі.Стикі і сполучення таких підлогових покриттів, як правило, закриваються декоративним профілем, порожками, спеціальними стикамі.

Вы можете в интернет-магазине "Профиль-Центр" купить алюминевые пороги по отличной цене.

Вхід в приміщення, перехід з однієї кімнати в іншу, місця сполучень різних матеріалів (наприклад, ламінату і керамічної плитки) - всі ці та багато інших випадків вимагають облаштування підлогового порога. Його функції:

В першу чергу, конструкція несе естетичне навантаження. Місця стиків матеріалів, як правило, виглядають не зовсім акуратно, навіть якщо стиковка була зроблена ідеально з точки зору нормативів і технології. У цьому випадку використовується поріг алюмінієвий або з іншого матеріалу. Також часто використовується латунь, але вона більше підходить для приміщень з високою прохідністю (громадські місця, магазини). Пороги підлогові ефективно приховують місце шва і красиво виглядають.

Захист приміщення від протягу і шуму теж певною мірою залежить від того, чи є поріг алюмінієвий. Це пов'язано в першу чергу з тим, що простір під дверима може мати мікрощілини, в які проникає протяг і шум з вулиці або з під'їзду. Тому встановлюються алюмінієві, дерев'яні або пластикові пороги, які закривають порожнечі і перегороджують шлях протягу і шуму.

І ще трохи про стиках підлогових матеріалів: алюмінієві пороги не тільки надають місцях стику естетичність, але і захищають їх від пошкодження. Лінолеум і ковролін досить легко рвуться з краю при інтенсивній ходьбі, тому їх захист - це необхідність.

Існує кілька основних різновидів цього матеріалу, і вибирати його варто в залежності від того, яка поверхня передбачається до обробки і чи є вона однорівневої або багаторівневої.

Плоский поріг алюмінієвий може бути з прихованим або з зовнішнім кріпленням. Перший варіант більш кращий, оскільки він виглядає монолітно, проте він дорожче і складніше в установці, до того ж демонтувати поріг алюмінієвий з прихованим кріпленням неможливо, не пошкодивши його. Конструкція з зовнішнім кріпленням виглядає досить акуратно, але на ній помітні кріпильні гвинти, а крім того, в місцях їх кріплення накопичується бруд, яку важко видаляти через нерівній поверхні.

Кутові пороги алюмінієві для ступенів. Сходи, пріступкі, різні модифікації вхідних груп в місцях з високою прохідністю потребують того, щоб кутові деталі конструкцій були захищені від навантаження і не розривалися. Поріг алюмінієвий - відмінне рішення цієї задачі, оскільки він в малому ступені схильний до стирання та іншим видам механічного пошкодження.

Необхідні пороги алюмінієві і для з'єднання багаторівневих поверхонь. Конструкція згладжує перепад, робить зручним переміщення по ньому. Особливо це важливо в громадських місцях, де є ймовірність проїзду колясок (дитячих і інвалідних).

Похожие страницы: